“Skvělá restaurace na obědy i večeře”
Recenze U Agamy

U Agamy
Č. 1 675 z 6 209 Restaurace v Praze
Okolí: Žižkov
Okolí: Žižkov

Do této restaurace chodím pravidelně nejenom na obědy, ale i na pracovní schůzky či prostě příjemné večeře s mojí ženou.

Restaurace má velký výběr steakových a masových jídel. Polední menu je obvykle složeno ze 3 až 4 různorodých nabídek, které se opakují jen zřídka. Různé variace činí obědy neustále zajímavé a neotřepané.

Navíc nyní začali připravovat široký výběr bezlepkových jídel napříč jídelníčkem, takže se nemusím bát vybrat si jídlo s mými bezlepkovými přáteli. Jedna z nejlepších restaurací ve své kategorii.

Poděkujte uživateli 253jakubd.

Recenzováno: 27. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Moc pěkné místo a prostředí na pražském Žižkově. Zakoupili jsme na Slevomatu voucher na tatarák a museli jsme to s přáteli hned dvakrát zopakovat. Pivo výborné a tatarák také.
Kromě tataráku jsme si dávali též 2x kuřecí křídla. Jednou byla výborná a jednou nic moc.
Celkový dojem ale na 5 bodů.

Poděkujte uživateli j_chymp2016.
Klárka A, Vlastník v zařízení U Agamy, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. listopadu 2019

Děkujeme Vám za skvělé hodnocení !!

Recenzováno: 13. září 2019

Velice doporučuji, jídlo je vynikající, obsluha příjemná. Prostředí je také moc hezké. Chodíme tam velice rádi a rádi tam vodíme naše přátelé ale i kolegy z práce.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Veronika Š.
Klárka A, Manažer v zařízení U Agamy, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. září 2019

Děkujeme za skvělé hodnocení a doporučení. Velice nás těší že se Vám u nás líbí.

Recenzováno: 4. června 2019

Pokud rádi grilované maso, tak dobrá varianta na rychlý oběd. Jediná chyba je, že otvírají až ve 12.00.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli Jaromír H.
Klárka A, Manažer v zařízení U Agamy, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. června 2019

Jaromíre děkujeme za skvělé hodnocení. Nad změnou otevírací doby uvažujeme. Již nyní není problém na oběd přijít o pár minut dříve..

Recenzováno: 12. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Na večeři jsem šel s rodinou na tatarák, který byl zakoupen na voucher přes slevový portál. Po příchodu do naprosto prázdné restaurace (ani jeden další zákazník) a oznámení, že máme voucher začalo nejhorší jednání co jsem kdy od obsluhy zažil: číšník začal řvát nesmysly jako, že rezervace voucheru, není rezervace večeře a jestli teda máme v úmyslu jíst i večeři z menu navíc, jinak že nás nemusí posadit a obloužit (opakuji v úplně prázdné restauraci). Po dalších dohadech jestli myslí takové jednání k zákazníkovi vážně, otázce jestli kdybych přišel bez voucheru tak mi jidlo z voucheru udělá a pozitivní odpovědi, jsme se sebrali k odchodu, během kterého jsem byl nakonec rád, že nás fyzicky nenapadli. Nejhoršíf zkušenost s restauračním zařízení v životě! Výrazně nedoporučuji!

Datum návštěvy: leden 2019
2  Poděkujte uživateli DTMates.
Klárka A, Vlastník v zařízení U Agamy, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. ledna 2019

Děkujeme za hodnocení.
Jak už jsme psali, přišli jste do zavřené restaurace. Opakuji 10 min před otevírací dobou. Pokud jste zakoupili voucher, je nutné při komunikaci s restaurací uvést kód voucheru aby mohla být rezervace provedena. Což jste bohužel neučinili. Personál se s vámi snažil dohodnout o což jste neměli zájem. Bohužel takové jednání ze strany klienta jsme za několik let zažili poprvé.
Přesto ještě jednou děkujeme !! Budeme se nadále snažit naše služby zlepšovat ke spokojenosti zákazníků.
Team U Agamy

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Agamy, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Agamy? Sdílejte své zkušenosti!