“Super!”

Zebra Express
Kuchyně: Thajská
Možnosti stravování: Obědy, Pozdě v noci
Recenzováno: 17. února 2018 prostřednictvím mobilu

Vyborna restaurace v centru Prahy. Skvele jidlo a prijemne prostredi. Panang lepsi nez v Bangkoku :) Lze platit i stravenkami.

Poděkujte uživateli Markéta Š.

Recenzováno: 20. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Milý gurmáni, měl jsem možnost navštívit tuto restauraci a musím tuto restauraci hodnotit jako excelentní. Měl jsem možnost ochutnat Thajskou kuchyni přímo v Thajsku a musím říct, že jídlo bylo ještě lepší než v Thajsku. Harmonie chutí, no prostě skvělý gurmánský zážitek. Co se týče obsluhy velmi vstřícná a ochotná. Ceny přijatelné vzhledem tomu, že jste v centru Prahy. Pokud s tím má někdo problém, tak doporučuji rychlé občerstvení nedaleko odsud. Hluk uvnitř jsem nevnímal, do restaurace chodím kvůli jídlu. Jinak se dají v zbraních a střelivu koupit špunty do uší. Závěrem tuto restauraci můžu vřele doporučit.

Poděkujte uživateli Colombo1974.
Ioana_Rad, Public Relations Manager v zařízení Zebra Express, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. prosince 2017

Colombo1974, děkujeme moc za nádhernou recenzi a už se nemůžeme dočkat Vaši další návštěvy :)

Best regards,
Ioana

Recenzováno: 19. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Dobrá kuchyně, ochotný personál, příjemné prostředí,dobrá nabídka 2 poledních menu za přijatelné ceny...

Poděkujte uživateli Lumir S.

Lumir1907, děkujeme moc za nádhernou recenzi a už se nemůžeme dočkat Vaši další návštěvy :)

Ioana

Recenzováno: 27. listopadu 2017

Za mě naprostá pecka. Skvěle ochucené. Maso libové s výtečnou omáčkou.
Porce dostatečná.
Nejlepší udon nudle v Praze, dokonce lepší než v Modrém Zubu.
TOP

Poděkujte uživateli lucie230.
Recenzováno: 26. listopadu 2017

Zebra mne zklamala - ceny jsou vysoké a jídlo tomu tolik neodpovídá. Chodím ke konkurenci ve Spálené či Jindřišské a je to rozhodně lepší - tedy zůstanu tam..

Po návštěvě Zebry mi i s přítelem bylo nakonec špatně od žaludku, nevím, jestli jejich jídlem nebo něčím jiným, ale nebudu to už příště riskovat..

Poděkujte uživateli Janička R.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zebra Express, si také prohlíželi

Už jste navštívili Zebra Express? Sdílejte své zkušenosti!