“NEDĚLNÍ BRUNCH”

Salabka
Možnosti stravování: Rezervace
Popis: Restaurace, Vinařství, Apartmány a Palírna Salabka
Recenzováno: 24. srpna 2016

SALABKA - KRÁSNÉ MÍSTO, kde můžete sedět i na svahu vinice. Z tohoto místa je rozhled po Praze. Interiér velmi povedený, krásný, čistý, moderní. WC luxusní.Na nedělní brunch trochu menší výběr nabídky jídel než jsme měli jinde na stejné akci. Díky tomuto malému nedostatku s množstvím, chodíme na Salabku jen na obědy. Velmi dobré a vždy jsme si pochutnali.....

1  Poděkujte uživateli saintainishiro.
Jiri_Taborsky, Ředitel prodeje v zařízení Salabka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. ledna 2017

Vážený pane / Vážená paní,
děkujeme za Vaše hodnocení. Jistě Vás potěší, že nabídku brunche se snažíme doplňovat, právě podle reakcí zákazníků, sezony a jiných podnětů. Koncept se stále vyvíjí, doufám proto, že nám zůstanete věrni a budeme Vás moci příště příjemně překvapit.

Recenzováno: 8. července 2016 prostřednictvím mobilu

Měl jsem pocit, jako kdybych na chvíli opustil Českou republiku a nějakým kouzlem se ocitl v klasickém vinařství někde na jihu Evropy.

Areál restaurace s apartmány vsazený mezi vinicemi je v Praze unikátní. Všechna čest tvůrcům.

Jídlo:
Jídlo bylo na špičkové úrovni, nenapadá mě, co bych vytknul. Doporučuji pošírovaného humra nebo tomatové consommé, které zabíhá do vod molekulární kuchyně (krásně čirý vývar, který překvapí výraznou chutí rajčat).

Ceny:
Po přečtení recenzí jsem čekal šílené ceny, nepoměrně vysoké vůči tomu, co bude na talíři. S tímto naprosto nesouhlasím a ačkoli ceny jsou vysoké, naprosto odpovídají kvalitě a gastronomické úrovni jídel (porovnáváme-li s ostatními "drahými" restauracemi v Praze). S celou rodinou jsme utratili něco kolem 8 000 - 9 000 Kč vč. spropitného za 6 lidí, měli jsme v průměru každý 3 chody a la carte a vína ani nevím kolik ;-) (pili jsme po sklenicích, abychom vyzkoušeli co nejvíce z místní produkce).

Víno:
Víno bylo velké překvapení. Nevěřil bych, že v Praze bude někdo schopen vyrobit taková vína. V porovnání s vínem od sousedů ze Svaté Kláry je to někde jinde. Bílá vína bych stylově přirovnal k vínům ze severní Itálie (např. region Alto Adige) - mladá svěží vína s pěknou jiskrou vyzrávající v nerezových tancích bez použití barikových sudů. Červená také nezklamala, zde mi připadá, že jde místní enolog spíše francouzskou cestou a mimo jiné pracuje i s bariky. Z vín jako celek zvláště doporučuji na letní večer příjemně vychlazený pinot blanc.

Servis:
Obsluha byla pozorná, ochotná a především vnímavá vůči dění u stolu. Znalost jídel i vín perfektní, takže i schopnost dobře doporučit.

!!! VŠEM DOPORUČUJI !!! :-)

1  Poděkujte uživateli jarolimj.

Vážený pane,
velice děkuji za vaše milá slova. Jsem šťasten, že se Vám u nás líbilo. I já a moji kolegové, spolu s našimi hosty každý den obdivujeme nádherné prostředí Salabky, které majitelé dokázali pro hosty vytvořit.
Vážím si také chvály našich vín z místní vinice, je to ocenění dlouholeté tvrdé práce teamu vinařství, stejně Vaše slova o kuchyni - pocta celého teamu naší kuchyně.
A pocta servisu, je třešničkou na dortu.
Pevně doufám, že Vás budeme moci znovu uvítat.

Recenzováno: 19. června 2016 prostřednictvím mobilu

Restaurace i vinařství je v krásném prostředí, výhled opravdu úžasný. Jídlo moc dobré, obsluha příjemná. Ceny docela vysoké. Víno nás moc neuchvátilo.

Poděkujte uživateli Karin O.

Vážená paní,
děkuji za ocenění prostředí Salabky, jídla z naší kuchyně a také servisu restaurantu. Věřím, že neustálé zvyšování kvality našich produktů je ospravedlněním jejich cen.
Ohledně vín, těším se na vaši další návštěvu, kdy budete moci ochutnat vína dalších odrůd a ročníků z naší vinice, určitě si najdete to "své".
S přáním všeho nejlepšího

Recenzováno: 2. června 2016

Svatba přátel o uplynulém víkendu na Salabce byla perfektním zážitkem blížícím se téměř dokonalosti! Krásné místo, perfektní organizace, skvělá prohlídka vinného sklepu s přednášku a především po celý den výborná kuchyně a vína téměř bez jediné výtky. Ale největším benefitem tohoto místa je profesionální, milí a i po více jak 12 hodinách práce stále usměvaví a ochotný personál. Kéž by bylo v ČR více takových míst jako toto!

P.S. mátový čaj vám zde bez problému udělají klidně i vámi vlastnoručně nastřihanými 3 druhy máty z vlastní bylinkové zahrádky!

Poděkujte uživateli Matěj P.

Dobrý den pane Matěji,
tu svatbu si pamatuji, byla určitě jedna z nejhezčích, které jsme tu měli (a že krásné byly určitě všechny). Každou svatbu připravujeme na míru snoubencům tak, aby to byl opravdu jen jejich Velký Den. Doufám, že i při Vaší další návštěvě opět uspořádáme prohlídku sklepa a ochutnávku nových vín z naší vinice, třeba jako doplněk k vynikající večeři v našem restaurantu.
PS: Těch druhů máty budeme mít ještě víc!

Recenzováno: 5. ledna 2016

Moc pěkná restaurace na hezkém místě, super jídlo, polední menu, velmi milá obsluha, výhled na vinice

Poděkujte uživateli Kamylka V.
Jiri_Taborsky, Ředitel prodeje v zařízení Salabka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. února 2017

Vážená paní/slečno,
velice děkuji za milá slova. Doufáme, že nás ještě navštívíte!
Jiří

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Salabka, si také prohlíželi

Už jste navštívili Salabka? Sdílejte své zkušenosti!