“Skvělý zážitek”

Salabka
Možnosti stravování: Rezervace
Popis: Restaurace, Vinařství, Apartmány a Palírna Salabka
Recenzováno: 25. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

S manželkou jsme dostali voucher na konzumaci. Očekával jsem skvělý gastronomický zážitek a moje očekávání se zcela naplnilo. Obsluha byla příjemná, tak akorát komunikativní a jídlo bylo bez chyby. Rad se sem vrátím.

Poděkujte uživateli PavelDvorak.
Jiri_Taborsky, Ředitel prodeje v zařízení Salabka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. dubna 2017

děkujeme za Vaše hodnocení, a těšíme se na Vaši další návštěvu!

Recenzováno: 21. dubna 2017

S pritelem jsme navstivili restauraci Salabka, ja pomerne s velkym ocekavanim nebot to pro me byla novinka mezi prazskymi restauracemi, ktere cili na fine dining. Prostredi prijemne, s vyhledem na vinice. Obsluha profesionalni, velmi ochotna, nevtirajici se, ale vsimava. Ale hlavnim cilem navstevy restaurace je pochopitelne zazitek z jidla... i prs veskerou snahu, bohuzel bylo jidlo velmi prumerne. Velka snaha a i pomerne zdarila, co se tyka food stylingu, ale chutove bohuzel velmi slabe. Nevyrazne, "nemastne" "neslane". V lete az bude otevrena terasa, tak na obycejny obed to bude prijemne posezeni, ale bohuzel bez ocekavani za vynikajicim gastronomickym zazitkem.

Poděkujte uživateli Kristina K.
Jiri_Taborsky, Ředitel prodeje v zařízení Salabka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. dubna 2017

děkujeme za milá slova ohledně personálu a prostorů restaurace. Velice nás mrzí, pokud Vám u nás tentokrát nechutnalo. Pokrmy v menu ovšem pravidelně obměňujeme, zejména s ohledem na sezonní a čerstvé potraviny. Věříme a doufáme, že napříště si u nás pochutnáte.
Krásný den

Recenzováno: 15. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Skvele prostredi,mila obsluha,skvele jidlo a VYNIKAJICI VINO vlastni produkce. Urcite brzy zase zavitame (deti uz ted se opet tesi na domaci zmrzlinu). Dekujeme,ze jste zvelebili a uvedli do provozu tak nadhernou starou usedlost. Podporujeme vas a drzime palce v dalsim podnikani!

1  Poděkujte uživateli Martinka V.

moc děkujeme za milá slova, zejména za pochvalu usedlosti.
Doufám, že se Vám u nás bude líbit i nadále!

Recenzováno: 24. srpna 2016

SALABKA - KRÁSNÉ MÍSTO, kde můžete sedět i na svahu vinice. Z tohoto místa je rozhled po Praze. Interiér velmi povedený, krásný, čistý, moderní. WC luxusní.Na nedělní brunch trochu menší výběr nabídky jídel než jsme měli jinde na stejné akci. Díky tomuto malému nedostatku s množstvím, chodíme na Salabku jen na obědy. Velmi dobré a vždy jsme si pochutnali.....

1  Poděkujte uživateli saintainishiro.
Jiri_Taborsky, Ředitel prodeje v zařízení Salabka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. ledna 2017

Vážený pane / Vážená paní,
děkujeme za Vaše hodnocení. Jistě Vás potěší, že nabídku brunche se snažíme doplňovat, právě podle reakcí zákazníků, sezony a jiných podnětů. Koncept se stále vyvíjí, doufám proto, že nám zůstanete věrni a budeme Vás moci příště příjemně překvapit.
S přáním krásného dne

Recenzováno: 8. července 2016 prostřednictvím mobilu

Měl jsem pocit, jako kdybych na chvíli opustil Českou republiku a nějakým kouzlem se ocitl v klasickém vinařství někde na jihu Evropy.

Areál restaurace s apartmány vsazený mezi vinicemi je v Praze unikátní. Všechna čest tvůrcům.

Jídlo:
Jídlo bylo na špičkové úrovni, nenapadá mě, co bych vytknul. Doporučuji pošírovaného humra nebo tomatové consommé, které zabíhá do vod molekulární kuchyně (krásně čirý vývar, který překvapí výraznou chutí rajčat).

Ceny:
Po přečtení recenzí jsem čekal šílené ceny, nepoměrně vysoké vůči tomu, co bude na talíři. S tímto naprosto nesouhlasím a ačkoli ceny jsou vysoké, naprosto odpovídají kvalitě a gastronomické úrovni jídel (porovnáváme-li s ostatními "drahými" restauracemi v Praze). S celou rodinou jsme utratili něco kolem 8 000 - 9 000 Kč vč. spropitného za 6 lidí, měli jsme v průměru každý 3 chody a la carte a vína ani nevím kolik ;-) (pili jsme po sklenicích, abychom vyzkoušeli co nejvíce z místní produkce).

Víno:
Víno bylo velké překvapení. Nevěřil bych, že v Praze bude někdo schopen vyrobit taková vína. V porovnání s vínem od sousedů ze Svaté Kláry je to někde jinde. Bílá vína bych stylově přirovnal k vínům ze severní Itálie (např. region Alto Adige) - mladá svěží vína s pěknou jiskrou vyzrávající v nerezových tancích bez použití barikových sudů. Červená také nezklamala, zde mi připadá, že jde místní enolog spíše francouzskou cestou a mimo jiné pracuje i s bariky. Z vín jako celek zvláště doporučuji na letní večer příjemně vychlazený pinot blanc.

Servis:
Obsluha byla pozorná, ochotná a především vnímavá vůči dění u stolu. Znalost jídel i vín perfektní, takže i schopnost dobře doporučit.

!!! VŠEM DOPORUČUJI !!! :-)

1  Poděkujte uživateli jarolimj.

Vážený pane,
velice děkuji za vaše milá slova. Jsem šťasten, že se Vám u nás líbilo. I já a moji kolegové, spolu s našimi hosty každý den obdivujeme nádherné prostředí Salabky, které majitelé dokázali pro hosty vytvořit.
Vážím si také chvály našich vín z místní vinice, je to ocenění dlouholeté tvrdé práce teamu vinařství, stejně Vaše slova o kuchyni - pocta celého teamu naší kuchyně.
A pocta servisu, je třešničkou na dortu.
Pevně doufám, že Vás budeme moci znovu uvítat.
S přáním krásného dne
Jiří

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Salabka, si také prohlíželi

Už jste navštívili Salabka? Sdílejte své zkušenosti!