“Restaurace v příjemném prostředí u vinice.”
Recenze Salabka

Salabka
Možnosti stravování: Rezervace
Popis: Restaurace, Vinařství, Apartmány a Palírna Salabka
Recenzováno: 24. srpna 2017

Restaurace se nachází poblíž ZOO Praha. Z terasy je krásný výhled na vinici. Vynikající jídlo, příjemný personál. K vybranému jídlu doporučí víno. Prezentace jídla je úžasná.

Poděkujte uživateli hanka1111.
Gabriela L, General Manager v zařízení Salabka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. srpna 2017

Dobrý den hanka 1111, děkujeme za krásné hodnocení. Budeme se těšit na Vaši další návštevu :)

Recenzováno: 25. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

S manželkou jsme dostali voucher na konzumaci. Očekával jsem skvělý gastronomický zážitek a moje očekávání se zcela naplnilo. Obsluha byla příjemná, tak akorát komunikativní a jídlo bylo bez chyby. Rad se sem vrátím.

Poděkujte uživateli PavelDvorak.
Jiri_Taborsky, Ředitel prodeje v zařízení Salabka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. dubna 2017

děkujeme za Vaše hodnocení, a těšíme se na Vaši další návštěvu!

Recenzováno: 21. dubna 2017

S pritelem jsme navstivili restauraci Salabka, ja pomerne s velkym ocekavanim nebot to pro me byla novinka mezi prazskymi restauracemi, ktere cili na fine dining. Prostredi prijemne, s vyhledem na vinice. Obsluha profesionalni, velmi ochotna, nevtirajici se, ale vsimava. Ale hlavnim cilem navstevy restaurace je pochopitelne zazitek z jidla... i prs veskerou snahu, bohuzel bylo jidlo velmi prumerne. Velka snaha a i pomerne zdarila, co se tyka food stylingu, ale chutove bohuzel velmi slabe. Nevyrazne, "nemastne" "neslane". V lete az bude otevrena terasa, tak na obycejny obed to bude prijemne posezeni, ale bohuzel bez ocekavani za vynikajicim gastronomickym zazitkem.

Poděkujte uživateli Kristina K.
Jiri_Taborsky, Ředitel prodeje v zařízení Salabka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. dubna 2017

děkujeme za milá slova ohledně personálu a prostorů restaurace. Velice nás mrzí, pokud Vám u nás tentokrát nechutnalo. Pokrmy v menu ovšem pravidelně obměňujeme, zejména s ohledem na sezonní a čerstvé potraviny. Věříme a doufáme, že napříště si u nás pochutnáte.
Krásný den

Recenzováno: 15. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Skvele prostredi,mila obsluha,skvele jidlo a VYNIKAJICI VINO vlastni produkce. Urcite brzy zase zavitame (deti uz ted se opet tesi na domaci zmrzlinu). Dekujeme,ze jste zvelebili a uvedli do provozu tak nadhernou starou usedlost. Podporujeme vas a drzime palce v dalsim podnikani!

1  Poděkujte uživateli Martinka V.

moc děkujeme za milá slova, zejména za pochvalu usedlosti.
Doufám, že se Vám u nás bude líbit i nadále!

Recenzováno: 24. srpna 2016

SALABKA - KRÁSNÉ MÍSTO, kde můžete sedět i na svahu vinice. Z tohoto místa je rozhled po Praze. Interiér velmi povedený, krásný, čistý, moderní. WC luxusní.Na nedělní brunch trochu menší výběr nabídky jídel než jsme měli jinde na stejné akci. Díky tomuto malému nedostatku s množstvím, chodíme na Salabku jen na obědy. Velmi dobré a vždy jsme si pochutnali.....

1  Poděkujte uživateli saintainishiro.
Jiri_Taborsky, Ředitel prodeje v zařízení Salabka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. ledna 2017

Vážený pane / Vážená paní,
děkujeme za Vaše hodnocení. Jistě Vás potěší, že nabídku brunche se snažíme doplňovat, právě podle reakcí zákazníků, sezony a jiných podnětů. Koncept se stále vyvíjí, doufám proto, že nám zůstanete věrni a budeme Vás moci příště příjemně překvapit.
S přáním krásného dne
Jiří

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Salabka, si také prohlíželi

Už jste navštívili Salabka? Sdílejte své zkušenosti!