“obed ci vecere”

Kuchyně: Italská
Možnosti stravování: Večeře, Obědy
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 21. prosince 2016

restauraci mam kousicek, chodim sem casto, z obedoveho menu lze vzdy vybrat, co se tyka jidleniho listku, take vzdy najdu neco chutneho, v lete je jednoznacne uzasna zahradka, pomer kvalita cena super

Poděkujte uživateli janakz.

Recenzováno: 28. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Bohužel i když jídelní lístek sliboval lahůdky. Na talíři nás čekalo velké zklamání. Opečené brambory na rozmarýnu znamená uvařené a pak na pár minut ohřát v troubě. Hříbky k masu se podávají bohužel studené. Aspoň, že to maso bylo teplé a měkké. A pizzu bych si tu již taky nedala. Mám ráda slabé těsto. Tak to u pizzy má být.

1  Poděkujte uživateli Jaroslava S.
Recenzováno: 22. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Potřeboval jsem se najíst pp celodenním školení a nechtěl jsem chodit daleko od hotelu. Vyskočila na mne tato restaurace.
A nebyl jsem sklaman. Určitě se sem ještě vrátím.

Poděkujte uživateli Michal T.
Recenzováno: 19. února 2016

Do tohoto podniku pravidelně chodíme s kolegy poobědvat již několik let a vždy odcházíme naprosto spokojeni. Příjemná komorní atmosféra, sympatická obsluha, báječné jídlo za rozumnou cenu, co více si přát.

Poděkujte uživateli Lenka M.
Recenzováno: 4. října 2014

Polévka výborná, hlavní chod luxusní a dezert s kávou excelentní. Jediné minus byla pomalejší obsluha, ale i přes to dáváme jedničku!!! Číšník byl milý a snažil se lámanou češtinou obsloužit co nejlépe!

• Atmosféra
1  Poděkujte uživateli Kačenka Š.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Al Tagliere, si také prohlíželi

Už jste navštívili Al Tagliere? Sdílejte své zkušenosti!