“Eva Horáčková ”

Kuchyně: Italská
Možnosti stravování: Obědy, Večeře
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 11. března 2017 prostřednictvím mobilu

Luxus luxus luxus takto dobré jídlo jsme dlouho nejedli. Obsluha báječná domácí atmosféra určitě se vrátíme zpět. Doporučujeme

Poděkujte uživateli Evelina203.

Recenzováno: 21. prosince 2016

restauraci mam kousicek, chodim sem casto, z obedoveho menu lze vzdy vybrat, co se tyka jidleniho listku, take vzdy najdu neco chutneho, v lete je jednoznacne uzasna zahradka, pomer kvalita cena super

Poděkujte uživateli janakz.
Recenzováno: 28. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Bohužel i když jídelní lístek sliboval lahůdky. Na talíři nás čekalo velké zklamání. Opečené brambory na rozmarýnu znamená uvařené a pak na pár minut ohřát v troubě. Hříbky k masu se podávají bohužel studené. Aspoň, že to maso bylo teplé a měkké. A pizzu bych si tu již taky nedala. Mám ráda slabé těsto. Tak to u pizzy má být.

1  Poděkujte uživateli Jaroslava S.
Recenzováno: 22. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Potřeboval jsem se najíst pp celodenním školení a nechtěl jsem chodit daleko od hotelu. Vyskočila na mne tato restaurace.
A nebyl jsem sklaman. Určitě se sem ještě vrátím.

Poděkujte uživateli Michal T.
Recenzováno: 19. února 2016

Do tohoto podniku pravidelně chodíme s kolegy poobědvat již několik let a vždy odcházíme naprosto spokojeni. Příjemná komorní atmosféra, sympatická obsluha, báječné jídlo za rozumnou cenu, co více si přát.

Poděkujte uživateli Lenka M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Al Tagliere, si také prohlíželi

Už jste navštívili Al Tagliere? Sdílejte své zkušenosti!