“Fantastické jídlo!!!”

Kuchyně: Italská
Možnosti stravování: Večeře, Obědy
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 6. února 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělá domácí italská kuchyně z prvotřídních čerstvých surovin, jednoduché a čisté prostředí, milá obsluha, vřele doporučuji!

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli Petra S.

Recenzováno: 30. listopadu 2017

Do restaurace chodíme pravidelně s kolegy. Ještě nikdy jsme nebyli zklamaní a jídlo je vždycky čerstvé a skutečně italské. Navíc příjemné prostředí v centru a rodinná atmosféra, lze jen doporučit!

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli Draha2012.
Recenzováno: 11. března 2017 prostřednictvím mobilu

Luxus luxus luxus takto dobré jídlo jsme dlouho nejedli. Obsluha báječná domácí atmosféra určitě se vrátíme zpět. Doporučujeme

Datum návštěvy: březen 2017
Poděkujte uživateli Evelina203.
Recenzováno: 21. prosince 2016

restauraci mam kousicek, chodim sem casto, z obedoveho menu lze vzdy vybrat, co se tyka jidleniho listku, take vzdy najdu neco chutneho, v lete je jednoznacne uzasna zahradka, pomer kvalita cena super

Datum návštěvy: prosinec 2016
Poděkujte uživateli janakz.
Recenzováno: 28. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Bohužel i když jídelní lístek sliboval lahůdky. Na talíři nás čekalo velké zklamání. Opečené brambory na rozmarýnu znamená uvařené a pak na pár minut ohřát v troubě. Hříbky k masu se podávají bohužel studené. Aspoň, že to maso bylo teplé a měkké. A pizzu bych si tu již taky nedala. Mám ráda slabé těsto. Tak to u pizzy má být.

Datum návštěvy: listopad 2016
1  Poděkujte uživateli Jaroslava S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Al Tagliere, si také prohlíželi

Už jste navštívili Al Tagliere? Sdílejte své zkušenosti!