“Nejlepší pizza, kterou jsem měl v Praze.”
Recenze Al Tagliere

Al Tagliere
Kuchyně: Italská
Možnosti stravování: Večeře, Obědy
Okolí: Nové Město
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 8. července 2018

Objednal jsem Margherita Pizzu a byla lepší, než jsem čekal. Musel jsem požádat majitele, abych mohl viděl jejich troubu, bylo to tak dobré!
Nemůžu ani popsat, jak to bylo dobré.

1  Poděkujte uživateli harshj04.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.in. Zobrazit originál

Recenzováno: 27. června 2018

V prázdné restauraci jsme na 1 předkrm čekali 20 minut, dalších 40 minut jsme čekali na 2. chod - 5 pizz a 1 risotto (objednáno najednou). Risotto servírováno na plochém talíři tim i rychle chladlo.
Obsluha k nám během té doby k zašla velmi zřídka. O dochucovadla jsme si museli řící, také o nové příbory a ubrousek po předkrmu...
Na pánské toaletě už v 18 hodin nebyly utěrky na ruce.
Těsto na pizze nebylo špatné. Jinak průměr.
Nedoporučujeme.

Poděkujte uživateli Miroslav P.
Recenzováno: 6. února 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělá domácí italská kuchyně z prvotřídních čerstvých surovin, jednoduché a čisté prostředí, milá obsluha, vřele doporučuji!

Poděkujte uživateli Petra S.
Recenzováno: 30. listopadu 2017

Do restaurace chodíme pravidelně s kolegy. Ještě nikdy jsme nebyli zklamaní a jídlo je vždycky čerstvé a skutečně italské. Navíc příjemné prostředí v centru a rodinná atmosféra, lze jen doporučit!

Poděkujte uživateli Draha2012.
Recenzováno: 11. března 2017 prostřednictvím mobilu

Luxus luxus luxus takto dobré jídlo jsme dlouho nejedli. Obsluha báječná domácí atmosféra určitě se vrátíme zpět. Doporučujeme

Poděkujte uživateli Evelina203.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Al Tagliere, si také prohlíželi

Už jste navštívili Al Tagliere? Sdílejte své zkušenosti!