“Super atmosféra”

Kuchyně: Italská
Možnosti stravování: Obědy, Večeře
Okolí: Nové Město
Recenzováno: před 2 týdny prostřednictvím mobilu

Malá zapadlá restaurace se skvělou atmosférou a jídlem. Majitel je ital a jídlo je opravdu výborné. Moc doporučuji vyzkoušet bruschettu a domácí tiramisu. Mají výběr těstovin, masa a taktéž pizzy. Obsluha velmi milá.

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli petrabrett.

Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 8. července 2018

Objednal jsem Margherita Pizzu a byla lepší, než jsem čekal. Musel jsem požádat majitele, abych mohl viděl jejich troubu, bylo to tak dobré!
Nemůžu ani popsat, jak to bylo dobré.

1  Poděkujte uživateli harshj04.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.in. Zobrazit originál
Recenzováno: 27. června 2018

V prázdné restauraci jsme na 1 předkrm čekali 20 minut, dalších 40 minut jsme čekali na 2. chod - 5 pizz a 1 risotto (objednáno najednou). Risotto servírováno na plochém talíři tim i rychle chladlo.
Obsluha k nám během té doby k zašla velmi zřídka. O dochucovadla jsme si museli řící, také o nové příbory a ubrousek po předkrmu...
Na pánské toaletě už v 18 hodin nebyly utěrky na ruce.
Těsto na pizze nebylo špatné. Jinak průměr.
Nedoporučujeme.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Miroslav P.
Recenzováno: 6. února 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělá domácí italská kuchyně z prvotřídních čerstvých surovin, jednoduché a čisté prostředí, milá obsluha, vřele doporučuji!

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli Petra S.
Recenzováno: 30. listopadu 2017

Do restaurace chodíme pravidelně s kolegy. Ještě nikdy jsme nebyli zklamaní a jídlo je vždycky čerstvé a skutečně italské. Navíc příjemné prostředí v centru a rodinná atmosféra, lze jen doporučit!

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli Draha2012.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Al Tagliere, si také prohlíželi

Už jste navštívili Al Tagliere? Sdílejte své zkušenosti!