“Nebeský zážitek”

Č. 2 z 203 Dezerty v Praze
Kuchyně: Kavárna
Možnosti stravování: Rezervace, Jídlo s sebou
Okolí: Nové Město
Popis: Chocafé je originální čokoládová kavárna založená v roce 2014. Na českém trhu nám chyběla kvalitní čokoláda nabízená k jídlu ve formě fondue variací. V Belgii jsme našli tu ideální a díky tomu vše mohlo začít. Chocafé dnes patří mezi oblíbené kavárny, do které se zákazníci rádi vracejí, a zároveň je díky skvělému hodnocení hojně vyhledávanou turisty. V naší kavárně nabízíme mnoho fondue variacích, čerstvě pečené vafle, prvotřídní kávu, mnoho dezertů a řadu dalších nápojů a dobrot. Těšíme se na vás
Recenzováno: 4. ledna 2020

Musím se přiznat, že okolo chodím často a nikdy jsem si kavárničky nevšimla. S kamarádkou jsme sem zavítali díky Tripadvisoru. A díky za to! Určitě sem zavítám znovu. Boží domácí limča, boží čokoláda a super atmosféra. Užasný zážitek :) ❤️

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli Nissi420.
Chocafechocafe, Vlastník v zařízení Chocafé, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. ledna 2020

Dobrý den Nissi,

tak to jsme moc rádi, že jste k nám zavítali a byli tolik spokojeni. Vždycky nás hrozně moc potěší, když nám lidi dají najevo, že to děláme dobře a to nás motivuje dál a dál pokračovat a vymýšlet nové produkty, změny, apod.v naší kavárně.

Ještě jednou moc děkujeme za vaši krásnou recenzi.

Vaše kavárna Chocafé

Recenzováno: 8. září 2019

Výborná káva návštevu jsme si moc užili s celou rodinou. Děti si dali limonádu a byly velice spokojeni :)

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Antonín N.
Recenzováno: 21. července 2019

Naprosto skvělá kavárnička, do které chodím čtvrtým rokem.
Milý personál, který je velmi ochotný Vám poradit.
Výborná káva, zákusky a především čokoláda.
Tím, že je kavárna malá, je to velmi útulné místo nejen pro setkání s přáteli, ale i pro otevření notebooku a práce, ale i pro čtení knihy.
Naprosto doporučuji! Moc ráda se sem vracím.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli veruku13.
Recenzováno: 16. července 2019 prostřednictvím mobilu

Obsluha velice příjemná, vafle naprosto vynikající, čokoláda výborná! Dával jsem si mocha se šlehačkou a nemohl jsem si stěžovat. Určitě se sem ještě vrátím. Doporučuji! :)

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli robinvovcek.
Recenzováno: 23. května 2019 prostřednictvím mobilu

Tato restaurace je splněním všech snů. Už jen pro nekonečně mnoho kombinací vaflí, které si vybíráte.
Přinesou vám velkou, krásně naaranžovanou vafli. A to je teprve první oční kontakt s oním božským jídlem. Pak ochutnáte... a najednou víte že nic jiného už nechcete, že by jste si obědvali další a další kombinace chutí. Nakonec tu poezii nadpozemských chutí doplníte výtečným koktejlem nebo snad tou nejlepší čokoládu.
A to vše vám přinese příjemná obsluha. A kdyby jste si dělali starost, že by jste si neuměli vybrat, tak vám s chutí poradí. Konečně jsem byl v restauraci, kde se o vaše chuťové pohárky postarají a budou je rozmazlovat. Kdyby jsem si měl představit nebe, tak by vypadalo přesně takto.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli Milos J.
Chocafechocafe, Vlastník v zařízení Chocafé, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. května 2019

Dobrý den Miloši,

opravdu VELKÉ díky za takto krásnou a milou recenzi od Vás :). Jsme strašně rádi, že jste nás navštívil, dal si něco dobrého a o svůj zážitek se podělil i s ostatními :). Ještě jednou opravdu moc děkujeme, moc nás vaše rezence potěšila.

Krásný den a mnoho podobných zážitků :)

Chocafé

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Chocafé, si také prohlíželi

Už jste navštívili Chocafé? Sdílejte své zkušenosti!