“Skvělá restaurace v centru Prahy”
Recenze Casserol

Casserol
Kuchyně: Česká, Současná
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 3. dubna 2018

Velmi přijemné prostředí, byla jsem tady s přítelem. Jsme spokojení se servisem a obsluhou. Jídlo bylo výborné. Rozhodně bysme tuto restauraci doporučili!!!

1  Poděkujte uživateli Anastasiia E.
Manager C, Manažer v zařízení Casserol, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. dubna 2018

Dobrý den Anastasia,

děkujeme za recenzi a jsme velice potěšeni, že jste u nás byla s přítelem spokojena.

team restaurace Casserol

Recenzováno: 24. října 2017

O víkendu jsem navštívila restauraci s kamarádkami a můžu říct,že doporučení se vyplatilo. Krásné prostředí,výborná kuchyně a velice milá obsluha. Rozhodně nelitujeme a budeme doporučovat! Děkujeme Nikola

Poděkujte uživateli nikoladrapalikova.
Recenzováno: 5. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

O víkendu jsem navštívila restauraci s přítelem a můžu říct,že doporučení se vyplatilo.Skvělá restaurace v centru Prahy. Příjemné prostředí, skvělé jídlo a hlavně velmi příjemná obsluha. Pan číšník byl velmi pozorný,milý,rychlý a usměvavý,díky němu a dobrému jídlu nebude naše návštěva poslední.

Poděkujte uživateli Gabriela G.
Manager C, Manažer v zařízení Casserol, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. dubna 2017

Dobrý den Gabrielo,

velmi si ceníme Vašeho hodnocení a budeme rádi za další tvojí návštěvu.
Pěkný den
Manager Casserol

Recenzováno: 3. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde na firemni veceri a byl to gastronomicky zazitek! Ceska kucyne ve velmi netradicni uprave me dostala - krasne zpracovani jidel,az mi bylo lito,ze to jen prachobycejne snim... Skvele dochucene,servis moc mily a pozorny. Mela jsem kachni prsa se salatkem,kachni prsa s kasi z bilych fazoli a jako dezert detskou klasiku-buchticky se sodo. Vsechno skvele.
Ceny jsou vysoke,ale to prostredi,jidlo a servis,co je v cene za to stoji!
Jedinou vytku snad mam k toaletam-ubrousky na utirani rukou by mohly byt v nejakem kosiku,aby se umacene ledabyle nevalely u umyvadla...

Poděkujte uživateli Anička K.
Recenzováno: 9. února 2016

Krásné místo v historickém sklepení s kuchyní podle nejnovějších trendů! Zvenku trochu nenápadné, nejdříve si všimnete pekárny:) Pak ale velmi pěkné stylové posezení s výborným jídlem (můžete přihlížet i přípravě díky otevřené kuchyni a vůbec by mě nenapadlo, jak se dá ještě jinak připravit česká klasika) a velmi příjemnou sympatickou obsluhou ! A ještě je možné pro rodinnou oslavu zamluvit salonek, kde nikdo neruší vás a vy nerušíte ostatní. Nezbývá než doporučit! Lenka

Poděkujte uživateli Lenka Ž.
Lukáš O, Manažer komunikace v zařízení Casserol, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. března 2016

Krásný den.

Děkujeme za pozitivní recenzi. Doufám, že se u nás opět brzy uvidíme.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Casserol, si také prohlíželi

Už jste navštívili Casserol? Sdílejte své zkušenosti!