“Mr”

Kuchyně: Indonézská
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: 27. října 2016 prostřednictvím mobilu

Výborné jídlo, snad malinko dražší. Prostředí odpovídá spíše bistru, ale chuť jídla a ochota personálu to vyrovná.

Datum návštěvy: říjen 2016
Poděkujte uživateli 839zden_kb.

Recenzováno: 2. října 2016 prostřednictvím mobilu

Dokonalé jídlo pestrých chutí a hlavně vůní. Restaurace krásně voní do ulice. Zajímavé nápoje, prostě super

Datum návštěvy: říjen 2016
Poděkujte uživateli Peter096.
Recenzováno: 26. července 2016 prostřednictvím mobilu

Skvělé jídlo a velmi příjemný personál. Mohu doporučit všem, kteří mají rádi asijskou kuchyni Vyzkoušeli jsme různé chody a všechny byli chuťově zajímavé a rozhodně bych doporučil Krůtí Rujak.

Datum návštěvy: červenec 2016
Poděkujte uživateli Marek U.
Recenzováno: 29. ledna 2016

Nabízeným jídlem jsem tu naprosto nadšená. Vždy si strašně pochutnám a odcházím naprosto blažená. Nabídka zahrnuje jak pokrmy s masem, tak i ty vegetariánské a veganské. Vaří tu skvěle z čerstvých surovin podle receptů z Jávy. Bistro je nekuřácké, maličké a v exponovaných časech doporučuji udělat si rezervaci. Zdarma jsou k dispozici džbány s vodou. Jídlo se objednává a platí u pultu a netrvá dlouho, než ho přinesou. Jako drobné mínus bych zmínila hůř přehlednou nabídku na rozvěšených tabulích. Kdo tu je poprvé, stráví studiem menu pár minut. Na druhou stranu obsluha ochotně poradí, vysvětlí a dokonce dá ochutnat, aby člověk nekupoval zajíce v pytli.

Datum návštěvy: leden 2016
Poděkujte uživateli Hofmanka.
Recenzováno: 11. října 2015

O bistru jsem četla samé hezké věci, takže při návštěvě Prahy naše volba podniku na nedělní oběd byla jasná. Prostředí je sympaticky neformální, cítíte se jako vítaný host, obsluha je rychlá, usměvavá, profesionální. Byly jsme dvě a každá jsme vybrala něco jiného - já krůtí rujak , dcera hovězí rendang. Moje krůta byla příjemně pálivá, nevysušená, zázvor i citrónová tráva jídlu dodaly zajímavou chuť . Salát s burákovo kokosovým dresinkem byl vynikající. Hovězí jsem ochutnala také, bylo jemně kořeněné , šťavnaté, klidně by je mohlo jíst i malé dítě, takže při návštěvě s rodinou si vybere jak milovník pálivých exotických chutí, tak ten, kdo dává přednost jemnějším chutím.

Datum návštěvy: říjen 2015
2  Poděkujte uživateli Jana R.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Javanka & Co, si také prohlíželi

Už jste navštívili Javanka & Co? Sdílejte své zkušenosti!