“Druhá návštěva - zklamání”
Recenze Javanka & Co

Javanka & Co
Č. 1 053 z 6 169 Restaurace v Praze
Kuchyně: Indonézská
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: 12. února 2017

V Jávance jsem byla podruhé, poprvé, cca před měsícem jsme byli spokojeniˇ, jídlo odpovídalo vzpomínkám na Indonésii, bohužel nebylo avizované indonéské pivo Bintang.

Návštěva tento víkend - zklamání. Chef menu (mise goreng - smažené nudle) nevýrazné chuti a při přinesení vlažné. Obsluha sice milá, ale nijak zvlášť pozorná (odnášení nádobí atd.). Při této úrovni cen bych čekala lepší jídlo i služby.

Datum návštěvy: únor 2017
Poděkujte uživateli darksun2017.

Recenzováno: 18. ledna 2017

Jídlo nedobré, bez chuti, vše divně nasládlé. Za ty peníze hrozná nuda. Obsluha, na to že jsou 3 za barem a v bistru mají 5 stolů strašně pomalá, talíře si člověk musí sám odnést - což bych u jídla za 200kč v bistru pro 15 lidí nečekala. Předražená nuda, příště radši jinam.

Datum návštěvy: leden 2017
1  Poděkujte uživateli Adéla Š.
Recenzováno: 11. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

V Indonésii jsem si oblíbila Gado-gado, tudíž jsem se do Jávanky na něj těšila. Bohužel jsem hodně zklamaná, byly to natrhane listy zalite oriskovou omackou. Dva kousky tofu, zadny tempeh, ani lupinky, ani klíčky. A za to všechno (málo) chtěli 170,-.

Datum návštěvy: prosinec 2016
1  Poděkujte uživateli 219ivanab.
Recenzováno: 27. října 2016 prostřednictvím mobilu

Výborné jídlo, snad malinko dražší. Prostředí odpovídá spíše bistru, ale chuť jídla a ochota personálu to vyrovná.

Datum návštěvy: říjen 2016
Poděkujte uživateli 839zden_kb.
Recenzováno: 2. října 2016 prostřednictvím mobilu

Dokonalé jídlo pestrých chutí a hlavně vůní. Restaurace krásně voní do ulice. Zajímavé nápoje, prostě super

Datum návštěvy: říjen 2016
Poděkujte uživateli Peter096.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Javanka & Co, si také prohlíželi

Už jste navštívili Javanka & Co? Sdílejte své zkušenosti!