“Stojí za návštěvu”

Kuchyně: Indonézská
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: 10. března 2017

Velmi příjemný podnik s autentickým indonéským jídlem, které je velmi chutné a originální. Vřele doporučuji ochutnávku všeho z jídelního lístku. Selamat makan!

Datum návštěvy: únor 2017
Poděkujte uživateli Jana H.

Recenzováno: 13. února 2017 prostřednictvím mobilu

Hodně se zhoršili, obsluha pořád nová, 3 za pultem a dělají pouze chaos....někdy mám pocit, jak v pomocné škole. Na jídlo s sebou se čeká zbytečně dlouho. Nutno říct, že polévka je pořád dobrá, ale jinak...o ničem

Datum návštěvy: únor 2017
1  Poděkujte uživateli Golfistka1.
Recenzováno: 12. února 2017

V Jávance jsem byla podruhé, poprvé, cca před měsícem jsme byli spokojeniˇ, jídlo odpovídalo vzpomínkám na Indonésii, bohužel nebylo avizované indonéské pivo Bintang.

Návštěva tento víkend - zklamání. Chef menu (mise goreng - smažené nudle) nevýrazné chuti a při přinesení vlažné. Obsluha sice milá, ale nijak zvlášť pozorná (odnášení nádobí atd.). Při této úrovni cen bych čekala lepší jídlo i služby.

Poděkujte uživateli darksun2017.
Recenzováno: 18. ledna 2017

Jídlo nedobré, bez chuti, vše divně nasládlé. Za ty peníze hrozná nuda. Obsluha, na to že jsou 3 za barem a v bistru mají 5 stolů strašně pomalá, talíře si člověk musí sám odnést - což bych u jídla za 200kč v bistru pro 15 lidí nečekala. Předražená nuda, příště radši jinam.

Datum návštěvy: leden 2017
1  Poděkujte uživateli Adéla Š.
Recenzováno: 11. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

V Indonésii jsem si oblíbila Gado-gado, tudíž jsem se do Jávanky na něj těšila. Bohužel jsem hodně zklamaná, byly to natrhane listy zalite oriskovou omackou. Dva kousky tofu, zadny tempeh, ani lupinky, ani klíčky. A za to všechno (málo) chtěli 170,-.

Datum návštěvy: prosinec 2016
1  Poděkujte uživateli 219ivanab.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Javanka & Co, si také prohlíželi

Už jste navštívili Javanka & Co? Sdílejte své zkušenosti!