“Dokonalost. ”
Recenze Bellevue

Bellevue
Kuchyně: Česká, Mezinárodní
Vhodné pro: Romantický, Pěkný výhled, Obchodní schůzky, Místní kuchyně, Zvláštní příležitosti
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Večeře, Obědy, Donáška, Rezervace
Recenzováno: 29. března 2019 prostřednictvím mobilu

Do restaurace jsme šli plni očekávání. A ta byla nejen naplněna, ale i předčena. :) První dojem velmi dobrý. Milý personál nás srdečně přivítal, pomohl s kočárkem a uvedl ke stolu. Zde naše gastro jízda začala. Vše TOP od předkrmu po desert, včetně pomoci s vhodným výběrem vína. Za nás jedna z TOP 3 restaurací v ČR (ne-li ve světě).

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli Lucie P.

Recenzováno: 18. února 2019

Pokud máte čas a nemáte hluboko do kapsy, tak je to výborná volba. Prostředí restaurace je velice příjemné. Samozřejmostí je šatna, textilní ubrousky, věšáčky na kabelky a podobně. Toto zatím v mnoha restauracích postrádám. Obsluha skvělá, nevtíravá a přitom rychlá a pohotová. A hlavně jídlo je výborné.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli fr_petrik.
Recenzováno: 16. února 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemná, profesionální a milá obsluha, výborné jídlo, večer jsme si užili, určitě se brzy vrátíme, děkujeme.

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli 207jitkas.
Recenzováno: 14. února 2019 prostřednictvím mobilu

Toto místo je ve všech ohledech perfektní na romantickou a klidnou večeři. Jídlo je skvělé, nabídka vín perfektní a atmosféra super

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli brdy45.
Recenzováno: 12. února 2019 prostřednictvím mobilu

Výborné byl jsem velmi spokojen se vším. Jen všem doporučuji. Vstřícná rychlá obsluha hned se za čas vrátím. Příjemné posezení.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli Petrdlj.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bellevue, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bellevue? Sdílejte své zkušenosti!