“Harmonie chutí”
Recenze La Veranda

La Veranda
Vhodné pro: Romantický
Možnosti stravování: Večeře, Obědy, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Josefov (židovská čtvrť)
Recenzováno: 6. července 2019 prostřednictvím mobilu

Šli jsme do restaurace s očekáváním, které bylo beze zbytku splněno. Restaurace na nenápadném místě s nápaditým přístupem k interiéru, zpracování jídla, obsluhou... Jídlo byla harmonická souhra protichůdných chutí s nápaditým způsobem servírování. Co vždy v restauracích hodnotím, protože to o restauraci hodně vypovídá, je sociální zázemí - toalety. Mnohdy zdegradují vše předešlé. Úroveň zde byla super, čisté, voňavé s řadou nadstandardních hygienických doplňků. Vrátíme se do La Veranda rádi.

Datum návštěvy: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli libors2014.

Recenzováno: 15. května 2019 prostřednictvím mobilu

Děkujeme za opravdu výborný oběd.
Jídlo bylo výtečné a ta pěna z Baileys na dezertu za mě TOP.(viz obrázek níže)
Také jsem netušila, že existuje v centru Prahy místo, kde se dobře a v klidu dá najíst.V jednu chvíli jsme tam byli opravdu sami.
S pozdravem Ivana

Datum návštěvy: květen 2019
1  Poděkujte uživateli Lipisek.
Recenzováno: 7. ledna 2019

Po svátečním obžerství jsme si řekli, že si dáme něco lehčího.
Hovězí tatarák je nebe v .... puse :) Nic lepšího jsem v životě nejedla!
Hlavní chod už se do mě nevešel. Nečekejte žádnou kostku ve skluzu! Tady se vážně skvěle najíte. Přidejte luxusní víno, milou obsluhu a krásné prostředí a máte večer jako korálek. Vřele doporučuji! I pro ty, kteří trpí alergií na česnek, jako já :)

Datum návštěvy: prosinec 2018
2  Poděkujte uživateli Veru87.
Recenzováno: 31. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Nas americky sef ma rad dobrou kuchyni v klidnem prostredi Prahy, takze La Veranda byla jasna volba. Interier jako prijemny obyvak, pozorna a nevtirava obsluha a jidlo vynikajici. Za me zvitezil salat s rajcaty a domaci ricotou a panna cotta. Pri dalsi podobne prilezitosti navstivime znovu!

Datum návštěvy: srpen 2018
3  Poděkujte uživateli 514v_rap.
Recenzováno: 26. července 2018

tuto restauraci jsem navštívila před pár lety a v ačkoliv mi přišla super, prostě jsem se tam pak nějak nedostala. Nyní jsem restauraci navštívila opět.
Mám 4 věci, které jsou prostě boží:
1. OBSLUHA
2. JÍDLO
3. POMĚR KVALITA / CENA
4. SUPER ATMOSFÉRA

Musím říci, že zde oceňuji nejvíc to, jaký nabízí restaurace servis a jaké jídlo v poměru k ceně. Jídlo není levné, předkrm a hlavní jídlo se hravě vyšplhají na 1.000Kč / osobu, ale takový servis a jídlo znám primárně z podstatně dražších podniků, kde mnohdy ani jedno či druhé nedosahuje takového standardu jako tady.
Každé jídlo je naprosto perfektně představeno a popsáno, porce jsou naprosto vyhovující a cena je odpovídající. Je hrozně příjemné, že přede mě nepřiletí jen talíř ... ale vyhovuje mi právě prezentace daného jídla.

Za zmínku rozhodně stojí degustační menu, které nabízí možnost ochutnat celou škálu různých chutí.

Už se mi nestane, že bych se nevrátila. Restaurace sice není na každovečerní večeři, ale udělat si občas radost za to prostě stojí.
Děkuji za super zážitek.

Datum návštěvy: červenec 2018
2  Poděkujte uživateli 246kamilaw.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo La Veranda, si také prohlíželi

Už jste navštívili La Veranda? Sdílejte své zkušenosti!