“Nikdy nezklame”

Vhodné pro: Velké skupiny, Místní kuchyně, Barová scéna
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Obědy, Večeře, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 22. ledna 2018

Do Jámy chodíme často, opakovaně na atmosféru máme chuť, obsluha příjemná, jídlo bezvadné, pokud budete sedět u akvária, rybky s vámi budou celou dobu komunikovat. Cenově a místně příjemné.

Datum návštěvy: říjen 2017
Poděkujte uživateli Lucie K.

Recenzováno: 7. listopadu 2017

Jednoznačně pozitivní zkušenost!!! Milá obsluha ale především naprosto báječný burger s nevšední chutí. Mix použitého koření byl skvělý! Kuchař rozhodně své práci rozumí!

Doporučuji...

Datum návštěvy: říjen 2017
Poděkujte uživateli Pavel S.
Recenzováno: 7. září 2017 prostřednictvím mobilu

Mela jsem tu cest zde s kamoskama poveceret a popit.Prostor je prijemny,trosku temnejsi a pokud sedite u repraku,tak i dost hlucny...ale jinak prijemny.Obsluha byla rychla a pozorna.Jidlo nam moc chutnalo.Daly jsme si burger Blue a Cowboy a oba byli super,ten Blue mozna vic slanejsi tim modrym syrem.Vsechny burgery maji rovnou s hranolkama a coleslawem,takze super! Ochutnaly jsme i chili meyiclou polevku,ktera byla moc dobra,jen malo chili...malo paliva.Splachly jsme to polotmavym Jezkem.Maji tu totiz hlavne specialy a.male pivovary za coz u me maji velke plus.Urcite doporucuji na srazy s prately,maji i fajn drinky.

Datum návštěvy: září 2017
1  Poděkujte uživateli Anička K.
Recenzováno: 27. července 2017

Jáma nabízí celkem fajn posezení. Obsluha byla v pohodě, burger taky, ovšem byl víceméně vlažný, asi někde postával a to bylo odpoledne a bylo tam téměř prázdno.... Výběr značek piva dobrý (žádná zprofanovaná plzeň následovaná chudším bratrem Gambrinusem), ovšem pivo by mělo být více vychlazené. Celkově za mě dobrý a určitě zajdu znova a případně opět zhodnotím...

Datum návštěvy: červenec 2017
Poděkujte uživateli alias V.
Recenzováno: 3. března 2017

Co se přístupu obsluhy i kvality jídla týče, tak si člověk případá jako v hospodě nižší cenové, akorát ceny tomu nějak neodpovídají..

Datum návštěvy: březen 2017
Poděkujte uživateli jendas4.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Jáma, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace Jáma? Sdílejte své zkušenosti!