“Klidné místo v centru Prahy”

Jacob´s Restaurant
Kuchyně: Evropská, Restaurace, Středomořská, Česká
Vhodné pro: Romantický, Zvláštní příležitosti, Rodiny s dětmi, Místní kuchyně, Obchodní schůzky
Možnosti stravování: Obědy, Pozdě v noci, Snídaně, Večeře, Rezervace
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 18. června 2017 prostřednictvím mobilu

Ulička zastrčená, ale vyplatí se ji najít. Zařízení prostor není nijak přehnané a působí útulně. Příjemná obsluha, pěkný výběr jídla a skvělá nabídka vín. Chuťové pohárky si přišly na své.

Poděkujte uživateli matanuschka1.

Recenzováno: 7. března 2017 prostřednictvím mobilu

Je zajimave, jak skvělý zážitek muze pokazit špatně zaškoleny cisnik...
Restaurace navstivena v ramci damske oslavy narozenin. Vyborne jidlo - musle na vine, bagetka, dříve podavano s domacimi hranolkami. Ted uz ne. Ty nove si k tomu nedavejte! Delaji jine - zklamání. Vino vynikající. Bruschetka skvela. Olivky perfektní. Creme brulee nadprůměrné. Káva lahodná. Cisnici nas obsluhovali 2. Jeden velmi milý, vstřícný a ochotný. Druhý s blížícím se koncem otvírací doby 23h... pripominal puchýř...toz doslova. Bez naznaku vstricnosti a profesionality. Proto pokud jdete si uzit prostředí a dobre jidlo - urcite ANO. A kdyz budete mit štěstí budete mit i dobreho cisnika :)
Koutek pro deti neni. Karty berou. S parkovanim je to v okoli blede....

Poděkujte uživateli vnarocna.
Recenzováno: 28. února 2017

Restauraci jsem navštívila s manželem, po procházce kolem Vltavy. Obsluhující slečna Zuzana a pan Honza byli oba velice milí a vstřícní. Pan vrchní nám vybral krásné vínko, které se perfektně hodilo k manželovu jehněčímu kolínku i k mé bouillabaise :-)
Vyzkoušejte žemlovku!
Od příchodu po odchod - úžasný zážitek.
Děkujeme a doporuřujeme!

Poděkujte uživateli gurmanka462.
Recenzováno: 23. února 2017

Skvělá obsluha, která se nám dostatečně věnovala a naprosto luxusní jídlo. Opravdu jedny z nejlepších mušlí, které jsem jedl. Ideální na romantickou večeři. Určitě jsem zde nebyl naposled!

Poděkujte uživateli Tomáš K.
Recenzováno: 29. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Už jsem tuto restauraci navštívila několikrát v minulosti a vždy to bylo perfektní. Dnes jsem s sebou vzala přítele a byl též velmi spokojený a užili jsme si krásný večer.. dal si terinku z kachních foie gras a denní nabídku kachny a já si dala vynikající salát s kalamáry, krevetami a avokádem... NAPROSTO DOKONALÉ. Velmi útulné prostředí, personál perfektní, věnoval se nám, slečna nám odnesla kabátky do šatny a při odchodu nám je zas podala, počkala až se oblékneme a rozloučila se! (Moc krásné gesto) vysoký číšník nám doléval pití, quality check jídla, nabídka kávy a dezertu! Prostě jsme se cítili moc dobře a bylo o nás prvotřídně postaráno. Určitě DOPORUČUJEME!! A rádi příjdeme zas!!

Poděkujte uživateli Michaella R.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Jacob´s Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Jacob´s Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!