“Úžasný zážitek”

Jacob´s Restaurant
Kuchyně: Evropská, Restaurace, Středomořská, Česká
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Zvláštní příležitosti, Obchodní schůzky, Místní kuchyně, Romantický
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Večeře, Obědy, Rezervace
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 6. září 2017 prostřednictvím mobilu

Luxusní kulinářský zážitek v pražském Podskalí. Příjemné čisté prostředí, milý a velmi ochotný personál, delikátní chutné pokrmy od predkrmu až k dezertu a široká nabídka vynikajících vín. Zvenku nenápadná restaurace nás velmi mile překvapila a přioravila moc příjemný večer. Vřele doporučujeme a děkujeme obsluze i Panu kuchaři

Poděkujte uživateli Dahlia K.

Recenzováno: 18. června 2017 prostřednictvím mobilu

Ulička zastrčená, ale vyplatí se ji najít. Zařízení prostor není nijak přehnané a působí útulně. Příjemná obsluha, pěkný výběr jídla a skvělá nabídka vín. Chuťové pohárky si přišly na své.

1  Poděkujte uživateli matanuschka1.
Recenzováno: 7. března 2017 prostřednictvím mobilu

Je zajimave, jak skvělý zážitek muze pokazit špatně zaškoleny cisnik...
Restaurace navstivena v ramci damske oslavy narozenin. Vyborne jidlo - musle na vine, bagetka, dříve podavano s domacimi hranolkami. Ted uz ne. Ty nove si k tomu nedavejte! Delaji jine - zklamání. Vino vynikající. Bruschetka skvela. Olivky perfektní. Creme brulee nadprůměrné. Káva lahodná. Cisnici nas obsluhovali 2. Jeden velmi milý, vstřícný a ochotný. Druhý s blížícím se koncem otvírací doby 23h... pripominal puchýř...toz doslova. Bez naznaku vstricnosti a profesionality. Proto pokud jdete si uzit prostředí a dobre jidlo - urcite ANO. A kdyz budete mit štěstí budete mit i dobreho cisnika :)
Koutek pro deti neni. Karty berou. S parkovanim je to v okoli blede....

Poděkujte uživateli vnarocna.
Recenzováno: 28. února 2017

Restauraci jsem navštívila s manželem, po procházce kolem Vltavy. Obsluhující slečna Zuzana a pan Honza byli oba velice milí a vstřícní. Pan vrchní nám vybral krásné vínko, které se perfektně hodilo k manželovu jehněčímu kolínku i k mé bouillabaise :-)
Vyzkoušejte žemlovku!
Od příchodu po odchod - úžasný zážitek.
Děkujeme a doporuřujeme!

Poděkujte uživateli gurmanka462.
Recenzováno: 23. února 2017

Skvělá obsluha, která se nám dostatečně věnovala a naprosto luxusní jídlo. Opravdu jedny z nejlepších mušlí, které jsem jedl. Ideální na romantickou večeři. Určitě jsem zde nebyl naposled!

Poděkujte uživateli Tomáš K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Jacob´s Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Jacob´s Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!