“Krásný večer s kultovním výhledem na Pražský hrad”

Parnas Restaurant
Č. 1 252 z 6 210 Restaurace v Praze
Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 5. října 2020

V restauraci jsme byli s manželkou při příležitosti společného výročí. Strávili jsme večer ve výjimečně poklidné atmosféře s velmi pozornou obsluhou, vynikajícím jídlem a doslova kultovním výhledem na Pražský hrad i Karlův most. Cena zcela odpovídá vysoké kvalitě a vytříbenosti kuchyně.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli vojt_chj597.
RestaurantParnas, General Manager v zařízení Parnas Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. října 2020

je nám potěšením, že jste si pro takovou událost vybrali restauraci Parnas.
Velice děkujeme za sdílení Vašeho zážitku.
Doufáme, že se naskytne brzy další příležitost a budeme Vás moci opět pohostit.
Pozdravujte paní a těšíme se opět na Vás!
Van

Recenzováno: 20. září 2020

Nádherná a moc příjemná restaurace. Jídlo a personál je na úrovni. Moc příjemné prostředí s pěkným výhledem na hrad a Vltavu. Doporučuji.

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli xenak2019.
RestaurantParnas, General Manager v zařízení Parnas Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. září 2020

bylo nám potěšením Vás pohostit v restauraci Parnas a věříme, že budeme mít brzy opětovnou možnost. Velice Vám děkujeme za vřelá slova, která nás v nelehké době moc potěšila.
S uctivým pozdravem,
Van Štětinová a tým Parnasu

Recenzováno: 2. června 2020 prostřednictvím mobilu

Dobrý večer byl jsem tu dnes v úterý 2.6.2020 uvás po několikáté posedět . Obsluha se mě vždy velmi mile ujala. Poprvé jsem si dal kávu a pepsicolu na zahrádce s výhledem na Hrad. Dnes jsem poseděl na zahrádce i ve vnitř a mají tam krásný interiér a dal jsem si i Aperol Spritz . Obsluha je vždy velmi sympatická a ochotná speciálně slečna Van a kolega Pavel. Děkuji moc a přijdu zas Vladimír Galas.

Datum návštěvy: červen 2020
2  Poděkujte uživateli 357vladimirg.
Recenzováno: 18. března 2020

Co jineho nez cocku s uzenym a krasnym vyhledem na Hrad a jeste k tomu vyslo pocasi. Jidlo vytecne, obsluha bez chyby. Ptejte se na Van, budete odchazet s usmevem od ucha k uchu.
Urcite doporucuji nejen na oslavu/specialni prilezitost, ale i jen tak si zajit na romantickou veceri (stoly dostatecne od sebe :) a nadech interieru 30.let ma sve osobite kouzlo.

Datum návštěvy: leden 2020
1  Poděkujte uživateli ivetj2018.
Recenzováno: 17. března 2020

Restauraci Parnas tradičně navštěvujeme při rodinných událostech a jsme nad míru spokojeni.
Tentokrát nás mile potěšila změna menu od poslední návštěvy. Bažantí vývar a bažantí prso se smetanovou omáčkou jsou naprosto senzačním gastronomickým překvapením na scéně českých restaurací!!!!

Datum návštěvy: únor 2020
1  Poděkujte uživateli ji_k971.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Parnas Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Parnas Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!