“Gastronomický zážitek”

Restaurant Ungelt
Vhodné pro: Místní kuchyně, Zvláštní příležitosti, Obchodní schůzky
Možnosti stravování: Obědy, Večeře, Snídaně, Pozdě v noci, Rezervace
Popis: Přijďte ochutnat vybrané speciality do naší restaurace, která se nachází v kouzelném dvoře Týn, jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Nabízíme to nejlepší ze středomořské i tradiční české kuchyně. K dobrému jídlu vám nabídneme i vybrané víno z Francie, Čech a Moravy. Ať už si vyberete čerstvou rybu dne, humra z našeho akvária nebo vyzrálý hovězí steak, vždy budete mít jistotu gurmánského zážitku. Vaříme pouze z vybraných surovin, na které osobně dohlíží jeden z nejlepších šéfkuchařů v České republice Petr John. Těšíme se na Vaši návštěvu.
Recenzováno: 12. října 2017

Při našem prodlouženém výletě do Prahy jsme mimo jiné zašli na rychlý oběd do nenápadného Restaurantu Ungelt, který nás natolik uchvátil, že jsme si tam nechali dát rezervaci i na naši poslední večeři. Trefili jsme se do speciální akce, kdy byl po celý večer k dispozici sommelier a pomáhal nám s párováním vína s jídlem. Byl to vyjímečný gastronomický zážitek pro mě i pro partnerku. Určitě se rádi vrátíme :-)

Poděkujte uživateli patrickjung2017.
IvanaKon, Manager v zařízení Restaurant Ungelt, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 4 týdny

Milý Patriku, velice Vám děkuji za krásné hodnocení a doufám, že nás brzy znovu poctíte návštěvou.
Za tým Restaurantu Ungelt zdraví Ivana.

Recenzováno: 10. října 2017

V Restaurantu Ungelt, který jsem do té doby znal jen z vyprávění, jsem se sešel se svým známým, na jehož gastronomická doporučení již delší dobu velmi rád dávám, neboť jsem dosud nezažil žádného zklamání. A znovu se strefil! Po příchodu se nám personál ihned věnoval s nenucenou péčí, jako bychom byli nějací prominentní hosté. Jak jsem tak po očku sledoval, choval se takto personál bez výjimky ke všem. Přímo zbožňuji rajskou polévku a hle! byla na poledním menu. Poté jsem si říkal, že smaženého už mám dost a že bych kuchařovo umění mohl vyzkoušet na svíčkové s karlovarským knedlíkem. Pozorný personál nás nerušeně obsluhoval, zatímco konverzace plynula. Když mi však přinesli objednanou svíčkovou a já ochutnal, přiznávám, že jsem ztichl - byla opravdu jako od maminky! Jako sladkou tečku jsem zvolil jablíčka pečená na karamelu - opět vynikající! Sečteno, podtrženo: jedinečný zážitek přímo v centru Prahy. Kdo se zde při průchodu Ungeltem nezastaví, sám sobě škodí. Rozhodně jsem tu nebyl naposledy.

Poděkujte uživateli Ondzej.
IvanaKon, Manager v zařízení Restaurant Ungelt, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. října 2017

Milý Ondřeji, velice děkujeme za Vaše krásná slova, která potěšila celý náš tým :-) Doufám, že Vás brzy znovu přivítáme. Za tým restaurantu Ungelt - Ivana.

Recenzováno: 8. října 2017

Po delší době jsem měl naplánovanou obchodní schůzku v centru Prahy. Při této příležitosti jsem si vzpomněl na Restaurant Ungelt, který jsem v nedávné minulosti navštívil .Navrhl jsem zákazníkovi využít příjemného prostředí a vyzkoušet tuto restauraci v době oběda. Zvolil jsme kombinaci polévky z denního menu a hlavního chodu z aktuální nabídky. Mohu konstatovat, že jsem byl znovu mile překvapen kvalitou jídla a poskytovaným servisem. Vřele doporučuji ochutnat pečenou mladou kachničku. Nyní již mohu potvrdit, že návštěva této restaurace je nevšedním zážitkem.

Poděkujte uživateli martinvondra.

Milý Martine, moc si vážíme Vaší přízně a děkujeme za krásnou recenzi. Zpětná vazba spokojených hostů je pro nás opravdovou odměnou :-) Těšíme se na vaši další návštěvu. S pozdravem, Ivana & tým Restaurantu Ungelt

Recenzováno: 26. září 2017 prostřednictvím mobilu

Nasel jsem skvele misto pro obchodni schuzky a obedy. Krasna restaurace, vyborná kuchyně a servis presne tak jak to ma byt!!! Obedove menu bylo vynikající! Jednani s obchodnim partnerem dopadlo takze diky Vsem v Ungeltu, prijdu zas

1  Poděkujte uživateli lukasmichna32.
IvanaKon, Manažer v zařízení Restaurant Ungelt, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. září 2017

Milý Lukáši, moc děkujeme za krásnou recenzi, Vaše slova jsou velkou odměnou za tvrdou práci celého týmu restaurantu Ungelt. Moc se těšíme na Vaši další návštěvu.
S přátelským pozdravem, Ivana.

Člen TripAdvisoru
Recenzováno: 7. září 2017 prostřednictvím mobilu

Mimo spousty vynikajicich pochutin, ktere jsem jiz ochutnal ve vecernich hodinach a maji dobry pomer cena vykon, me zcela dostalo poledni menu, ktere jsem ochutnal uplne nahodou. Obsluha plne srovnatelna s vecerem - vynikajici, ale teleci rizek velikosti sloniho ucha s uchvatnou bramborovou kasi snese ta nejprisnejsi srovnani a cena je vyborna vc. diky, diky

Poděkujte uživateli Člen TripAdvisoru.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Ungelt, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurant Ungelt? Sdílejte své zkušenosti!