“Zážitková gastronomie v centru i pro Čechy”

Restaurant Ungelt
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Obchodní schůzky, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Obědy, Večeře, Snídaně, Pozdě v noci, Rezervace
Popis: Přijďte ochutnat vybrané speciality do naší restaurace, která se nachází v kouzelném dvoře Týn, jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Nabízíme to nejlepší ze středomořské i tradiční české kuchyně. K dobrému jídlu vám nabídneme i vybrané víno z Francie, Čech a Moravy. Ať už si vyberete čerstvou rybu dne, humra z našeho akvária nebo vyzrálý hovězí steak, vždy budete mít jistotu gurmánského zážitku. Vaříme pouze z vybraných surovin, na které osobně dohlíží jeden z nejlepších šéfkuchařů v České republice Petr John. Těšíme se na Vaši návštěvu.
Recenzováno: 9. června 2018

Jsme z Mělníka a když vyjedeme na návštěvu Prahy, je to pro nás trochu slyvnostní den. Proto jsme se rozhodli dopřát si lepší restauraci v centru, ve které si dáme něco, co jsme ještě nikdy nejedli. Zvolili jsme předkrm zmrzlinu z uzené makrely a šneky, hlavní jídlo 72 hodin tažené vepřové a holoubátko s kukřičným pyré a dezert jen jeden - yuzu sorbet. Píšu recenzi i proto, že to byl jeden z nejlepších gastro zážitků v našem životě a při další návštěvě Prahy se sem určitě vrátíme. Díky personálu za skvělou obsluhu s předáváním informací o všem, co servírují.

Poděkujte uživateli vlostasevski.

Recenzováno: 10. května 2018

Na doporučení jsme s přítelem navštívili tuto restauraci a rozhodně nelitujeme. Rozhodli jsme se pro degustační menu o šesti chodech, které bylo dokonale sladěno, servis jednotlivých jídel byl perfektní a vždy na sebe krásně navazovala jak chutí tak stylem. Obsluha nám vždy krátce povykládala o jednotlivých chodech při servírování a celkově byla velmi milá a profesionální. Za nás osobně rozhodně doporučujeme a jakmile budeme opět v Praze, určitě se sem vrátíme.

1  Poděkujte uživateli skladalovazuzka.
Recenzováno: 4. května 2018 prostřednictvím mobilu

Vřele doporučuji. S přáteli jsme tu strávili velice příjemný večer. Velice nám chutnalo. Osobně jsem podlehl jehněčímu hřbetu. Velmi pěkná zahrádka i interiér a hlavně top servis!

Poděkujte uživateli Marek V.
Recenzováno: 4. května 2018 prostřednictvím mobilu

Na doporučení jsem zkusil tu to restauraci v historické časti Prahy a rozhodně nelituji.
Na zahrádce jsem si pochutnal na skvělé svíčkové a obsluha byla na vysoké urovni.
Díky

1  Poděkujte uživateli Tomáš K.
Recenzováno: 30. dubna 2018

Vynikající jídlo, chuťově perfektně sladěno.

Velký výběr výborných vín a dobře školený personál, který nám o víně řekl spoustu zajímavých informací.
Krásná prosklená vinotéka.

Také jsme si pochutnali na kávě-VYNIKAJÍCÍ!! Byla nám podávána ve velmi pěkném aranžmá spolu se třemi druhy cukru a čokoládovým lanýžem.

Velmi příjemný,usměvavý a především vstřícný personál.
Stylové prostředí, které klade důraz na původní ráz celé budovy.

Vřele doporučuji!!!

2  Poděkujte uživateli Lucie1402.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Ungelt, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurant Ungelt? Sdílejte své zkušenosti!