“Servis - prostředí - chuť - design”

Restaurant Ungelt
Vhodné pro: Obchodní schůzky, Místní kuchyně, Zvláštní příležitosti
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Večeře, Obědy, Rezervace
Popis: Přijďte ochutnat vybrané speciality do naší restaurace, která se nachází v kouzelném dvoře Týn, jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Nabízíme to nejlepší ze středomořské i tradiční české kuchyně. K dobrému jídlu vám nabídneme i vybrané víno z Francie, Čech a Moravy. Ať už si vyberete čerstvou rybu dne, humra z našeho akvária nebo vyzrálý hovězí steak, vždy budete mít jistotu gurmánského zážitku. Vaříme pouze z vybraných surovin, na které osobně dohlíží jeden z nejlepších šéfkuchařů v České republice Petr John. Těšíme se na Vaši návštěvu.
Recenzováno: 2. října 2018

Restaurace je naprosto výjimečná. Už svým prostředím v krásné historické budově. Jídlo velmi chutné, krásně servírované a naprosto bez chyby byla obsluha: ochotná, usměvavá, pohodová. Jediná skvrnka na kráse byla, že velmi lákavá "Ryba dne" byla možná pouze pro 2 osoby.

Poděkujte uživateli PM33_2015.

Recenzováno: 8. srpna 2018

Ungelt je restaurace pro fajnšmekry. Nabízí paletu netradičních pokrmů a čerstvých ryb dovezených z Atlantiku. Zdravý mix mezi degustačními pochoutkami a jednoduchou večeří o dvou-třech chodech. Cenově vysoko, nicméně vzhledem k lokalitě a typu restaurace ještě únosné.

1  Poděkujte uživateli Zdeněk O.
Recenzováno: 30. července 2018 prostřednictvím mobilu

Byl jsem pozván na narozeninovou oslavu, která se ve finále překlopila ve svatební hostinu. Celý prostor restaurace nám byl věnován včetně krásného sklépku, kam nám bylo umožněno se podívat. Jídlo bylo vždy velmi zajímavě prezentováno a stejně výborně i chutnalo. Servis byl po dobu návstěvy o krok napřed, a proto sem se nemusel opravdu o nic starat. Večer v restauraci Ungelt ve mě zanechal neobyčejný zážitek. Doporučuji navštívit tuto precizní restauraci.

Poděkujte uživateli Petr S.
IvanaKon, Manager v zařízení Restaurant Ungelt, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. července 2018

Vážený Petře, moc děkujeme za Vaše hodnocení, Vašeho názoru si velice vážíme a Vaše spokojenost je pro celý tým velkou odměnou. Děkujeme a těšíme se příště, třeba při Vaší svatbě :-))
Za celý tým Restaurantu Ungelt zdraví
IvanaK.

Recenzováno: 14. června 2018

Pokud dáváte přednost klidnému prostředí a dobrému jídlu, tak Restaurant Ungelt je správná volba. Platí to i v případě oběda, kde menu o třech chodech vypadá trochu jinak než je běžné a již první pohled na talíř vás přesvědčí o nevšedním zážitku. V době mé návštěvy to bylo menu - zeleninový krém s kousky masa, kachní prsíčka na portském víně s celerovým pyré dekorováno karamelizovanými fíky a dezert ovocný sorbet s čerstvou mátou. Splendidní chuťový zážitek!

Poděkujte uživateli martinvondra.
Recenzováno: 9. června 2018

Jsme z Mělníka a když vyjedeme na návštěvu Prahy, je to pro nás trochu slyvnostní den. Proto jsme se rozhodli dopřát si lepší restauraci v centru, ve které si dáme něco, co jsme ještě nikdy nejedli. Zvolili jsme předkrm zmrzlinu z uzené makrely a šneky, hlavní jídlo 72 hodin tažené vepřové a holoubátko s kukřičným pyré a dezert jen jeden - yuzu sorbet. Píšu recenzi i proto, že to byl jeden z nejlepších gastro zážitků v našem životě a při další návštěvě Prahy se sem určitě vrátíme. Díky personálu za skvělou obsluhu s předáváním informací o všem, co servírují.

Poděkujte uživateli vlostasevski.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Ungelt, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurant Ungelt? Sdílejte své zkušenosti!