“Vánoční večeře”

Kuchyně: Francouzská, Česká
Vhodné pro: Obchodní schůzky, Zvláštní příležitosti, Romantický, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Večeře, Snídaně, Obědy, Donáška, Rezervace
Recenzováno: 30. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Tento rok jsme se rozhodli pro vánoční štědrovečerní večeři v restauraci a rozhodně jsme nelitovali. Tímto bych chtěl poděkovat za příjemný večer nesoucí se ve vánóčním duchu. Menu bylo opravdu top. My s manželkou měli candáta a rodiče si dali hovězí wellington. Všem nám moc chutnalo. Ikdyž byla restaurace postupně zaplněna do posledního místa, obsluha byla velmi ochotná, přátelská a profesionální. Celkově opravdu velká spokojenost a určitě zase v novém roce navštívíme.

Poděkujte uživateli PragueDavid.
fboffice, Supervisor v zařízení Sarah Bernhardt Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. ledna 2018

Dear guests,

thank you very much for your positive feedback about your visit.
We are always very pleased to read that you enjoyed your stay with us and we hope, that you will have a chance to visit us again.

Recenzováno: 28. listopadu 2017

S pritelkyni jsme tuto restauraci navstivili nahodou. Prochazeli jsme se po Praze a zaujala nas prekrasna Vanocni vyzdoba ve spojeni se secesi cele restaurace.

Menu je prehledne a bez zbytecne velkeho mnozstvi pokrmu. Vybere si opravdu kazdy (i vegetarian) a radi vam pokrm upravi dle specialnich prani (treba vymena prilohy za jinou). Krome cestiny je menu i v anglictine a francouzstine.

Obluha byla vynikajici, nevtirava a vzdy napomocna ve chvili, kdy to bylo nejvice potreba. Navic jejich doporuceni francouzkeho vina bylo dokonale. Pokrmy jsme si vychutnali do posledniho sousta. K predkrmum jsme si dali skvele foie gras a consomme. Pritelkyne mela k hlavnimu chodu tunaka v sezamove kruste a ja si pochutnal na tradicni ceske kachne. Spojeni francouzke a ceske kuchyne se sefkuchari povedlo na vybornou!

Urcite doporucujeme navstivit. Jedna se totiz o uzasny zazitek za ktery to stoji.

Poděkujte uživateli ssuk2017.

Dear guests,

thank you very much for your positive feedback about your visit.

Recenzováno: 28. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Nedávno jsme s kamarádkou zašli na večeři do této krásné restaurace.
Jídlo bylo perfektní a obsluha velmi příjemná,doporučila nám i moc dobré víno. Hledali jsme klid a také něco poblíž centra. Dopralo se nam vseho i profesionality personalu.
Jsem moc ráda, že jsme zašli přímo sem. Mohu vřele doporučit!
Až s kamarádkou přijedeme do Prahy tato restaurace je jasnou volbou a rádi vyzkoušíme i ubytování hotelu.

Poděkujte uživateli Baluntaaa.

Dear guests,

thank you very much for lovely praise of our restaurant, which is a great motivation for all our team. We will do our best during your next Prague trip again.

All the best to you from Prague

Recenzováno: 28. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

S přítelkyní jsme zažily krásný večer v této nádherné secesní restauraci. Jídlo fantastické a servis přátelský a profesionální. Určitě se ještě vrátíme.

Poděkujte uživateli Jack B.

Dear guests,

thank you very much for choosing our restaurant.
It is very pleasant for our team to read you were happy and satisfied with our job.

We are looking forward to see you again.

Recenzováno: 28. listopadu 2017

Nádherná restaurace v centru Prahy v pařížském stylu. Naprosto úžasná atmosféra, vynikající jídlo a příjemná obsluha. Ideální pro večeři ve dvou.

Poděkujte uživateli Tomáš N.

Dear guests

thank you very much for a nice review.
That is really pleasure for our restaurant.

Restaurant Supervisor

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Sarah Bernhardt Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Sarah Bernhardt Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!