“Degustace”

Vhodné pro: Místní kuchyně, Velké skupiny
Možnosti stravování: Obědy, Pozdě v noci, Večeře, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 30. června 2018

Neskutečně krásné prostory, velice příjemná obsluha, moderní gastronomie na opravdu vysoké úrovni. Příjemně překvapilo osobní s šéfkuchařem, který za námi přišel a mile s námi komunikoval. Určitě můžu jen doporučit, nemám co bych vytknul. Těším se na další gastronomický zážitek

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli radekkindl3.

Recenzováno: 24. dubna 2018

Byla jsem zde na firemní akci s degustačním menu. Bylo to úchvatné. Myslela jsem, že vím co je dobré jídlo, ale až zde jsem zjistila, že ne. Neuvěřitelné koncentrované chuti jídel. Vše super, nemám jedinou výhradu.

Datum návštěvy: květen 2017
Poděkujte uživateli Ivana Š.
Recenzováno: 17. února 2018 prostřednictvím mobilu

Rádi bychom se podělili o skvělý zážitek. Velmi jsme si pochutnali v originálním prostředí pod vedením pana Josefa Lišky,který svým profesionálním servisem korunoval náš zážitek.Dekujeme a doporučujeme.

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli Fiala L.
Recenzováno: 18. října 2017

Tady není moc co hodnotit, když je vše v naprostém pořádku. Vadilo mi jen množství turistů, ale to bych nesměl jíst nikde v centru Prahy :-) Za opravdu vydařené hodnotím prostředí restaurace!

Datum návštěvy: říjen 2017
Poděkujte uživateli petrpilnak.
Recenzováno: 11. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Krásné prostředí jeskyně s motivem Řeckého mitologického příběhu. Příjemná a komunikativní obsluha. Skvělé jídlo.

Datum návštěvy: listopad 2016
Poděkujte uživateli Superdriver D.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Triton Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Triton Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!