“Rodinná večeře, degustační menu”

U Modré Kachničky
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Místní kuchyně, Obchodní schůzky, Romantický
Možnosti stravování: Obědy, Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 5. října 2017

Již druhá návštěva této stylové restaurace a opět prvotřídní servis, ale především skvělé jídlo- degustační menu. Ke každému jídlu ochutnávka vhodně zvoleného vína s příjemným výkladem o jeho původu.
Po celou dobu se o nás staral číšník Michal, který nám celou návštěvu udělal ještě příjemnější jeho profesionálním přístupem.

Děkujeme a rozhodně doporučujeme.

Poděkujte uživateli Adam C.

Recenzováno: 5. října 2017

Velmi příjemná restaurace, kde člověk rád zapomene na čas. Skvělé jídlo s důrazem na kvalitní suroviny a k němu dobře vybraná vína. Útulné prostředí a milá, profesionální obsluha. Vřele doporučuji!

Poděkujte uživateli KlaraB123.
Recenzováno: 1. října 2017

výborný oběd v restauraci, která připomíná první republiku, jídlo výborné, obsluha skvělá.
název již napovídá co jsme si dali - kachnu, dezert gratinované maliny s mascarpone a nakonec jako bonus jsme od majitele dostali ochutnat hruškovici a malinovici - to nemělo chybu.

Poděkujte uživateli Pavlína S.
Recenzováno: 28. srpna 2017

Krásná noblesní restaurace. Profesionální přístup, servis a obsluha. Jídlo vyvážených chutí a adekvátní porce.
Krásný zážitek, byť osobně jsem si o trochu více pochutnala v sesterské restauraci U Modré kachničky II v Michalské ulici.

Poděkujte uživateli Kateřina K.
Recenzováno: 20. srpna 2017

Ze srdce rád bych dal této restauraci 5* za servis, kvalitu jídla a prostředí, ale celý dojem mi bohužel kazila jediná věc. Nerozumím tomu proč se majitel snaží za každou cenu otevřít všem. Tato historická restaurace je přeci známá svou tradicí a kvalitou a to se týká i hostů. Nabízení voucherů přes slevové portály mi přijde víc než nevhodné. Jde o luxusní restauraci se vším všudy a jistý dress code je v takovém případě žádoucí. Pokud však během oběda přijde několik "vouchařů" ve vytahaném triku a uválených kraťasech, tak mi to přijde nevkusné a nevychované ze strany hostů a majitel by měl v takovém případě zakročit přinejmenším tím, že nastaví pravidla a nebude nadále nabízet tímto způsobem služby. Bohužel je taková doba, že pokud je něco "v akci" tak si to koupím i přesto, že tito lidé nevědí kam jdou a neumí se ani v takovém prostředí chovat a jsou nesví.
Restauraci však hodnotím na výborné úrovni a kachní degustační menu bylo celé výborné i se zajímavými kombinacemi chutí a vůní.

1  Poděkujte uživateli Marek Z.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Modré Kachničky, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Modré Kachničky? Sdílejte své zkušenosti!