“Jedna z nejlepsich restauraci v Praze”

U Modré Kachničky
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Obchodní schůzky, Romantický, Místní kuchyně, Zvláštní příležitosti
Možnosti stravování: Večeře, Obědy, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Praha 1 (centrum)
Recenzováno: před 2 týdny prostřednictvím mobilu

Vzdy kdyz se sem vracim s chuti si dam bruselskou kachnu, ktera ze jde doslova umeleckym dilem. To plati ale celem menu.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli michalj43.

Recenzováno: 30. března 2019 prostřednictvím mobilu

Včera jsme u Vás strávili krásný večer. Moc děkujeme paní Gábině a panu Martinovi za krásný večer. Degustačňí menu s parovanim vín bylo super. Opravdu doporučuji krásné místo atmosféra a gastronomie. ;)

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli Rempli.
Recenzováno: 24. března 2019 prostřednictvím mobilu

Včera jsme byly na večeři a daly jsme si jednu “klasiku” kachnu s kapustičkami a bramboráky a jednu flambovanou kachnu se sušenými meruňkami, k tomu výborné víno. Tato restaurace je nejkrásnejší jakou znám, připadaly jsme si jako princezny na zámku a to hlavně díky Ondřejovi a Tomášovi, kteří se o nás celý večer úžasně starali. Děkujeme a opět přijdeme:)

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli Misulina.
Recenzováno: 23. února 2019

Na radu přátel jsme navštívili tuto restauraci a byli jsme naprosto nadšeni, pověst o vynikající kuchyni nelhala. Doporučujeme!

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli Táňa H.
Recenzováno: 8. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Opravdu krásný večer. Pokud toužite ochutnat něco výjimečného navštivte modrou kachničku! Obsluha, Gabriela a Tomáš si umí hýčkat své hosty, proto i jim patří velký dík!

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli Petrpetrpetr123.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Modré Kachničky, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Modré Kachničky? Sdílejte své zkušenosti!