“Stále vynikající obsluha i jídlo”

U Modré Kachničky II.
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Romantický, Obchodní schůzky, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Obědy, Večeře, Rezervace
Recenzováno: 17. února 2016

Dlouhodobě tuto restauraci navštěvujeme a musíme konstatovat, že jídlo, obsluha i atmosféra je stále vynikající. I když předělávají interiér, jako host se vás to nijak negativně nedotkne. Byli jsme na obědě, výborné degustační menu, paštika, kančí i daňčí maso nemělo chybu a desert -čokoládový dortík byl skvělá tečka. Určitě zase přijdeme.
Kuchaři i personálu děkujeme.

Poděkujte uživateli Lenka L.

Recenzováno: 3. ledna 2016

Jídlu ani obsluze nelze vytnout sebemenší maličkost. Restaurace je trochu dražší, takže se nehodí na každodenní stravování, ale pro slavnostní příležitosti je ideální. Poměr cena/služby je velice solidní.

1  Poděkujte uživateli Tokroupa.
Recenzováno: 13. listopadu 2015

Není to restaurace kam mohu chodit každý den ale je tak já si představuji vrcholnou gastronomii kterou tam skutečně dostanu a proto doporučuji .Za vše děkuji byl jsem s dětmi na oslavu jejich narozenin a přiobjednal jsem další degustační menu vše naprosto na 1 ,Petr Hecht a synové David ,Matěj,Simon

Poděkujte uživateli petr9852.
Recenzováno: 27. října 2015

Příjemná atmosféra, ochotný personál , jídlo velmi dobré. Trávíme zde pravidelně štědrovečerní večeře

Poděkujte uživateli hanka1111.
Recenzováno: 23. září 2015 prostřednictvím mobilu

S manželkou jsme ochutnali předkrm, polévku, jako hlavní chod steak a nakonec dezert. Všechno bylo dobré, ale ne skvělé či mimořádné. Prostředí hezké, service se sice snažil, ale mezi sebou poněkud nervózní, už dlouho mně nikdo nedolil do sklenice bílé víno až skoro pod okraj sklenice, výsledek, že víno zteplá. ... Celkově průměr za vyšší cenu.

Poděkujte uživateli lukylajlama.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Modré Kachničky II., si také prohlíželi

Už jste navštívili U Modré Kachničky II.? Sdílejte své zkušenosti!