“Příjemná domácí atmosféra”

Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Obchodní schůzky, Místní kuchyně, Romantický
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Večeře, Obědy, Rezervace
Recenzováno: 8. března 2016

Výborná kachna, skvělé moravské červené doporučené sommelierem, domácí atmosféra, přijemná atmosféra doplněná živým klavírem. ideální pro menší společnost.

Poděkujte uživateli Metelesku2.

Recenzováno: 17. února 2016

Dlouhodobě tuto restauraci navštěvujeme a musíme konstatovat, že jídlo, obsluha i atmosféra je stále vynikající. I když předělávají interiér, jako host se vás to nijak negativně nedotkne. Byli jsme na obědě, výborné degustační menu, paštika, kančí i daňčí maso nemělo chybu a desert -čokoládový dortík byl skvělá tečka. Určitě zase přijdeme.
Kuchaři i personálu děkujeme.

Poděkujte uživateli Lenka L.
Recenzováno: 3. ledna 2016

Jídlu ani obsluze nelze vytnout sebemenší maličkost. Restaurace je trochu dražší, takže se nehodí na každodenní stravování, ale pro slavnostní příležitosti je ideální. Poměr cena/služby je velice solidní.

1  Poděkujte uživateli Tokroupa.
Recenzováno: 13. listopadu 2015

Není to restaurace kam mohu chodit každý den ale je tak já si představuji vrcholnou gastronomii kterou tam skutečně dostanu a proto doporučuji .Za vše děkuji byl jsem s dětmi na oslavu jejich narozenin a přiobjednal jsem další degustační menu vše naprosto na 1 ,Petr Hecht a synové David ,Matěj,Simon

Poděkujte uživateli petr9852.
Recenzováno: 27. října 2015

Příjemná atmosféra, ochotný personál , jídlo velmi dobré. Trávíme zde pravidelně štědrovečerní večeře

Poděkujte uživateli hanka1111.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Modré Kachničky II., si také prohlíželi

Už jste navštívili U Modré Kachničky II.? Sdílejte své zkušenosti!