“Večeře ”

Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Romantický, Obchodní schůzky, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Snídaně, Obědy, Rezervace
Recenzováno: 10. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Jako vždy perfektní nejen jídlo ale i personál. I s živou hudbou. Víno na doporučení skvělé. Proste modrá kachnička nezklamala.

Poděkujte uživateli Jiří P.

Recenzováno: 16. února 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělé jídlo, dobré víno a báječný personál. Co více si přát k oslavě výročí? Jen tak dál. Všem vřele doporučuji.

1  Poděkujte uživateli Milena V.
Recenzováno: 12. července 2016

Na doporučení jsem tento podnik navštívila s manželem před divadlem.
Musím pochválit skvělou obsluhu a ochotný personál. Měla jsem skvělé víno na doporučení číšníka ale zklamalo mně jídlo.
Poměr cena a kvalita je bohužel ve velkém rozdílu.
Jídlo nebylo nijak dobré a celkově se nám také nelíbil interiér.
Nábytek a zařízení navozovalo spíše pocity bazaru s holandký nábytkem. V restauraci nebylo dobré odvětrání a proto byla cítit i politůra na nábytek. Bohužel hodnotím jako průměrný večer.

1  Poděkujte uživateli Jitka S.
Recenzováno: 14. dubna 2016

V porcích by za tu cenu mohli přidat, ale pokud chcete někomu udělat radost, určitě ho do této luxusní a stylové restaurace pozvěte. Chce to ale nejen dát jídlo, ale i pobejt u vínka.

1  Poděkujte uživateli Zdeněk B.
Recenzováno: 11. března 2016

Jídlo je tu velmi dobré a vyvážené, zdejší personál nemá chybu. Navíc i místní prostředí má svoje kouzlo.

3  Poděkujte uživateli Lucie M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Modré Kachničky II., si také prohlíželi

Už jste navštívili U Modré Kachničky II.? Sdílejte své zkušenosti!