“Ing. Sokol”

Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně, Obchodní schůzky, Romantický
Možnosti stravování: Snídaně, Obědy, Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 4. března 2018

Výborná česká restaurace v Praze s nádherným interiérem, klimatizací, úžasnou obsluhou a hlavně skvělým jídlem. Obsluha výborná, dole živá hudba (piano), na nic se nečekalo a celkově tam byl klid a ani ostatní hosté nerušili. Určitě doporučuji těm, co si chtějí někde v klidu popovídat u dobrého jídla.

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli sokolator.

Recenzováno: 29. ledna 2018

Tuto restauraci navštěvuji relativně pravidelně. Prostředí imituje luxusní staropražské restaurace z počátku 20 století. Obsluha je vždy velmi pozorná s osobním přístupem k hostům. Jídla vybraných chutí a skvělá vína jsou vždy samozřejmostí. Určitým kazem na jinak výborném zážitku, byla intenzivní "vůně" smažené cibulky, která po jistou dobu pronikala z kuchyně do restaurace.

Datum návštěvy: leden 2018
Poděkujte uživateli Miroslav B.
Recenzováno: 22. ledna 2018

Na Vánoce 2017 jsem obdržel dárkový voucher do restaurace U Modré kachničky v hodnotě 1000,- Kč. Rezervoval jsem si, a poté navštívil 20. ledna 2018 podnik U modré kachničky II v Michalské ulici na Starém Městě. Již z webových stránek mi bylo jasné, že se jedná o předraženou restauraci. Na těchto stránkách jsou uvedeny ceny jídel, které potom odpovídají jídelnímu lístku přímo v restauraci. Nejlevnější jídlo byl kančí guláš za 410,- Kč. To ovšem neplatí o nápojích. Na webových stránkách najdete pouze vinný lístek, kde jsou uvedeny ceny nejlevnějších českých vín (červeného i bílého) 525,- Kč/0,75 l. Skutečnost je ovšem jiná, na vinném lístku v restauraci je nejnižší cena vína přes 800,- Kč! V restauraci se konečně dozvíte i ceny ostatních nápojů, opět předražených. Objednal jsem celkem 3 lahvová tmavá piva Bernard, podle jídelního lístku 70,-Kč/0,33 l lahev. Na účtu mi ale bylo počítáno 3x 80,- Kč za lahvové pivo Kozel tmavý 0,33 l! Obsluha se k nám od začátku chovala povýšeně (jestli kvůli voucheru?). V restauraci jsme seděli v prvním patře, ale až po nějaké době jsem zjistil, že se jedná o nějakou průchozí chodbu k výtahu, kde obsluha odebírala pro hosty každou chvíli jídla z kuchyně v přízemí. Bylo to dosti nepříjemné a v restauraci jsme necítili dobře. Již nikdy do této restaurace nezavítám a budu varovat i ostatní potencionální hosty.
B.H.

Datum návštěvy: leden 2018
1  Poděkujte uživateli Bohuslav H.
Recenzováno: 20. července 2017

Nejlepší gastronomická česká restaurace v Praze s nádherným interiérem, klimatizací, úžasnou obsluhou a hlavně se skvělými potravinami a precizně připravenými jídly. Všem doporučuji! Budete odcházet nadšení!

Datum návštěvy: červenec 2017
2  Poděkujte uživateli Cechová M.
Recenzováno: 2. června 2017 prostřednictvím mobilu

Jenom chvalim. Dokonala kachna. Dala jsem si pecene stehno na hruskach. Kombinace to byla opravdu dokonala. Maji vyborna vina a perfektni servis. Moc dekuji za uzasny zazitek.

Datum návštěvy: červen 2017
1  Poděkujte uživateli ModraSipka.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Modré Kachničky II., si také prohlíželi

Už jste navštívili U Modré Kachničky II.? Sdílejte své zkušenosti!