“Příjemné prostředí”

Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Snídaně, Obědy, Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Nové Město
Popis: Stejně jako jsou Vltava nebo Hradčany neodmyslitelnou součástí Prahy, lze ryze českou lásku k dobrému pivu a útulným hospůdkám považovat za národní dědictví. Jen pár kroků od Václavského náměstí naleznete typickou českou restauraci U Pinkasů, kde se poprvé v Praze začal čepovat Plzeňský Prazdroj, a to již v roce 1843. Špičkově ošetřené a tradičním způsobem čepované pivo z nerezových tanků nabízíme ve třech podlažích s tím, že každý z těchto prostorů osloví hosty zcela jedinečnou a specifickou atmosférou. A to je to, kvůli čemu sem lidé chodí rádi - vynikající Plzni, čepované tradičním způsobem, takzvané hladinky, poctivé české kuchyni, domácké atmosféře a příjemnému posezení.
Recenzováno: 18. září 2018

dobrá pivnice v centru prahy, byla jsem tu párkrát a vždycky se mi líbilo, personál je dobrý, dobře jsme si pokecali s pánem za výčepem

Poděkujte uživateli Anna V.

Recenzováno: 8. září 2018 prostřednictvím mobilu

Velmi kvalitni pivnice v centru Prahy. Velke prosrory i salonky pro uzavrenou spolecnost. Vyborne pivo, rychla obsluha a dobre jidlo. Doporucuji.

Poděkujte uživateli Alena P.
Recenzováno: 24. srpna 2018

V horkých dnech je skvělou volbou jejich zahrádka ve stínu kostela.Pivo a jídla na vysoké úrovni za rozumné ceny.

Poděkujte uživateli kobras63.
Recenzováno: 23. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

U Pinkasů mají již tradičně v nabídce vyhlášené delikatesy k výbornému plzeňskému pivu (jako například pivní sýr podávaný jako tatarák s topinkami).
Toto léto nabízejí vynikající zauzené taliány.

Poděkujte uživateli lumirpelc.
Recenzováno: 20. srpna 2018

Dříve jsem o zahrádce u kostela vůbec nevěděla. Podle toho, že nebylo úplně plno tam, ale spíše na předzahrádce na ulici bych tipovala, že o tom opravdu moc lidí neví. Někdy je to i dobře.
Neměli jsme nic velkého na jídlo, dali jsme pivko a sýrovou pomazánku s topinkama. Paní s barevnými vlasy byla velmi příjemná, pozitivní a usměvavá. Okolí se nám také velmi líbilo, už víme proč tam jsou deštníky, občas spadly kousky omítky, takže chápeme.
Určitě ještě zajdeme na pořádné jídlo, protože o českou kuchyni tam nouze opravdu není.

Poděkujte uživateli Tereza K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Pinkasů, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Pinkasů? Sdílejte své zkušenosti!