“Na Silvestra se této restauraci obloukem vyhněte”
Recenze U Vejvodů

U Vejvodů
Č. 5 101 z 6 229 Restaurace v Praze
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Snídaně, Večeře, Pozdě v noci, Obědy, Rezervace
Recenzováno: 2. ledna 2020

Třikrát předražené nápoje ve srovnání se všedními dny, program připomíná všechno hrozné z devadesátek, bohužel naprostá šmíra. Pokud si podle tohoto zážitku udělají cizinci obrázek o naší kultuře, tak to máme velkou ostudu. Jeden bod za dobrou kvalitu jídla, nikoli nápojů!

Datum návštěvy: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli FellowTraveler459006.

Recenzováno: 1. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Po delší době jsme přišli na náš oblíbený tatarák a sháněli se po naší oblíbené servírce Veronice. U té je to vždycky úplně nejlepší. Milá, ochotná a usměvavá byla jako vždycky! Ještě nikdy neměla špatnou náladu a vždycky je vše perfektní. Bohužel, co nás velmi nemile překvapilo, byla cena piva dva a půlkrát vyšší než mimo vánoce. Tatarák taky dvakrát dražší než jindy. Takže už nikdy o vánocích nepřijdeme.

Poděkujte uživateli janakI6150UX.
Recenzováno: 1. ledna 2020

Silvestr U Vejvodů rozhodně nikomu nedoporučuji.!!!! Placená vstupenka vč. menu, ale ostatní nápoje během Silvestrovké noci za dvaapůlnásobnou cenu /bez předchozího upozornění při nákupu vstupenky, že tomu takto bude/, program hrůza!

Datum návštěvy: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli Vendy0410.
Recenzováno: 31. prosince 2019

Půllitr Plzně za 129! Knedlik navic ke guláši za 100! Wtf!!!
To je i na cenrum Prahy příliš. Pivo vám natoči i jinde za třetinu.

Poděkujte uživateli AdelaRoz.
Recenzováno: 28. prosince 2019

Po roce jsem opět s kamarády navštívil tuto restauraci, kde se nám minulý i předminulý rok tak líbilo...opakovalo se vše jak přes kopírák...skvělé koleno a tatarák a naprosto fantastická obsluha v podobě paní Veroniky...už jsme domluveni, že už nebudeme navštěvovat tuto restauraci jednou za rok na Vánoce jako dosud, ale pravidelněji...

Poděkujte uživateli Radek_75-10.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Vejvodů, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Vejvodů? Sdílejte své zkušenosti!