“Pivo vynikající i prostředí je moc pěkné”
Recenze U Vejvodů

U Vejvodů
Č. 5 109 z 6 209 Restaurace v Praze
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Snídaně, Obědy, Rezervace
Recenzováno: 6. října 2020

Vždy jdu s předsevzetím dát si jedno a nejíst. Dám si tři a už si objednávám další. I jídlo. Bohužel zbaštím preclík. A pak se divím nad útratou. A jdu domu příjemně opojen...

Datum návštěvy: leden 2020
2  Poděkujte uživateli B8446LLtom_p.

Recenzováno: 25. září 2020 prostřednictvím mobilu

Dobrý večer byl jsem tu dnes v pátek 25.9.2020 . Po delší době na večeři. Obsluha se mě velmi mile ujala a usadila ke stolu. Objednal jsem si pivečko plzeň a k jídlu Grilovanou Krkovičku s pečivem. Jídlo bylo výborné a pivečko krásně ošetřené a vyhlazené. Na závěr jsem si dal panáčka ferneta a kávu. K tomu nám hrála příjemná hudba harmonika pan Michal. Speciálně bych chtěl poděkovat za úžasný servis servírce Adélce a výčepnímu Jirkovi. Děkuji moc a přijdu zas Vladimír Galas.

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli 357vladimirg.
Recenzováno: 31. srpna 2020

Na konci cervence jsme navstivili tuto restauraci a muzeme jenom doporucit.Vynikajici jidlo,prijemne prostredi ,harmonikar a servirka Veronika to jsou duvody proc se tam v zari zase objevime!!!!Pavel a Eva

Datum návštěvy: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli VODERA.
Recenzováno: 13. srpna 2020

Včera 12.8.2020 jsem byl s přáteli v této restauraci a musím říci,že jídlo a obsluha byla na velmi vysoké úrovni.Speciální poděkování patří servírce Veronice,která byla na nás velmi milá a přátelská :) Určitě budeme návštěvu opakovat

Datum návštěvy: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli Lovegastronom.
Recenzováno: 29. července 2020

Velká spokojenost s profesionální obsluhou paní Veroniky, perfektní jídlo a výborné pivo!
Doporučuji!
Kobielusz J.

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli Andrea L.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Vejvodů, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Vejvodů? Sdílejte své zkušenosti!