“Stálá kvalita”

Vhodné pro: Místní kuchyně, Obchodní schůzky, Zvláštní příležitosti, Romantický
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Večeře, Rezervace
Okolí: Praha 1 (centrum)
Recenzováno: 18. února 2019

Již čtyři roky vždy během naší návštěvy Prahy zavítáme na pozdní oběd do Konírny. Musím vyzdvihnout stabilitu kvality kuchyně i personálu. Doporučuji.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli najkimmikjan m.
konirna123, Manažer v zařízení Konírna, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. března 2019

Moc děkujme za vaši krásnou recenzi.

Recenzováno: 11. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi hezká restaurace v dobře lokalitě. jídlo tu bylo výborné a personál byl příjemný. Ceny odpovídají kvalitě jídla a servisu. Těším se na další návštěvu.

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli filipgrozdanic.
Recenzováno: 28. prosince 2018 prostřednictvím mobilu

Příjemné prostředí a atmosféra! Milá obsluha, ale to hlavní je, že jsme si pochutnali a rádi se sem příště vrátíme. Mohu jen doporučit:)

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli 942zden_kt.
Recenzováno: 27. prosince 2018 prostřednictvím mobilu

Dne 24.Prosince jsme s rodinou byli na večeři v této restauraci a zvolili jsme velice dobře.Vybrali jsme si z Vánočního menu - na přípitek Prosecco, na předkrm gratinovaný kozí sýr a paštiku z jelena - oboje vynikající, na hlavní chod jsme měli žebírka a kuřecí prsíčko - oboje skvěle dochucené.Na desert jsme měli čokoládový fondant s višněmi - prostě skvělé, nemám co vytknout.Restaurci bych určitě doporučil, jídlo bylo skvělé a obsluha milá a pozorná i přes očividně úplně plnou restauraci.Určitě se vrátíme.

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Jirka Š.
Recenzováno: 10. července 2018 prostřednictvím mobilu

Opakovaná návštěva v této restauraci nás utvrdila v tom,že je to skvělé místo.Krásné posezení na venkovní terase,jídlo nás vždy neskutečně nadchne.Tentokrát jsme měli domácí pastiku,salát s kozím sýrem a kančí se švestkovou omáčkou.Vše na jedničku.Obsluha milá,přátelská a snaží se maximálně vyhovět.V centru je to opravdu vzácné.
Doporučujeme.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Liskova.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Konírna, si také prohlíželi

Už jste navštívili Konírna? Sdílejte své zkušenosti!