“Výborné sushi”

Kuchyně: Suši, Evropská, Japonská, Korejská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 7. října 2017 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde po delší odmlce a chutnalo nam moc. Jen chybička na kráse bylo,ze nam obsluha zapomene donest čaj,ale jinak doporučujeme.

Poděkujte uživateli Jan G.

Recenzováno: 28. července 2017 prostřednictvím mobilu

Nejsem odbornik na sushi - chce to o sushi neco malo vedet, jinakse v tom neda vyznat, nechali sme si poradit, dali jsme si set - od kazdeho neco. Chutove vyborne. Chut masa - skvela. Obsluha s nami mela trpelivost.

Poděkujte uživateli Rostislav H.
Recenzováno: 11. července 2017

Jednoznačně jedna z nejlepší Sushi restaurací v Praze. Používá kvalitní suroviny. Vše co si dáte má vyváženou chuť. Pokud sem začnete chodit vytvoříte si závislost! :)

Poděkujte uživateli Milan K.
Recenzováno: 18. dubna 2017

Po několika návštěvách všech Sushi baru v PRAZE jsme se shodli že YAMI jednoznačně vede kvalitou! Vše čerstvé a chutově za jedna! Doporučujeme Double Bouble Roll a náš oblíbený čaj z asijských citronů.
Za hřích rozhodně stojí jako předkrm krevety nebo krab v tempuře. Trošku si zainvestujete ale v porovnaní s ostatníma sushi barama v Praze jsou ceny naprosot vyborné.
Vždy se rádi vracíme a už nikdy jinam v Praze asi nevkročíme.

Poděkujte uživateli Roman-Iveta.
Recenzováno: 9. března 2017

Restaurace výborná a sushi nejepší, co jsem kdy jedl. Dal jsem si smažené krabí nožičky a velký sushi set. Možná trošku dražší,za to si kupujete čerstvé a kvalitní suroviny.

Poděkujte uživateli Jan K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Yami Sushi House, si také prohlíželi

Už jste navštívili Yami Sushi House? Sdílejte své zkušenosti!