“Excelentní pivíčko”

Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Velké skupiny, Barová scéna, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Obědy, Večeře, Snídaně, Rezervace
Okolí: Nové Město
Popis: V době, kdy pražští stavitelé začali s výstavbou budovy určené původně pro skladiště státních finančních úřadů, vařili sládci v Plzni už přes 10 let, přesněji od roku 1842, jedinečný zlatý ležák Pilsner Urquell. A úředníci Hlavního celního úřadu, který v budově Nové celnice na náměstí Republiky sídlil od roku 1885, možná po obědě pili právě tento geniální ležák – tak jako vy. Celnice patří mezi první Kolkovny. Najdete v ní vše, co do Kolkoven patří. Prvotřídní služby, jedinečnou gastronomii, a hlavně plzeňský ležák. Na čepu dostanete i černý Velkopopovický Kozel, Master 13° Polotmavý a Birell Světlý.
Recenzováno: 8. března 2019 prostřednictvím mobilu

Výborná kuchyně, obsluha se snažila, hrozně moc lidí, bez rezervace nemáte večer šanci. Pivko dokonalé, koleno skvěle propečené, telecí boží.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli slavom_rao.

Recenzováno: 15. ledna 2019

Pěkný interier, sympatický personál asi výhradně mužský, dobré jídlo za rozumnou cenu, na oběd doporučuji, je dost místa a vzdušné příjemné

Datum návštěvy: leden 2019
1  Poděkujte uživateli evzat.
Recenzováno: 29. prosince 2018

Plzeň z tanku je prostě Plzeň z tanku -takže za 1
Jídla neurazilo, ale v žádném případě nenadchlo
Kvalita obsluhy začalo již slečnou manažerkou, kterou jsme zřejmě otravovali - nepřivítala nás, neusmála se a v podstatě pouze vydala příkaz, abychom ji sledovali ke stolu.
Obsluha, ačkoliv doslova běhala po place, nestíhala, takže jsme čekali asi 20 min na pivo a skoro hodinu na jídlo. Na závěrečné placení jsme museli počkat dalších asi 15 min. 4lověk měl pocit, že tam tak trochu otravuje!

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Martin K.
Recenzováno: 29. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Caesar salat s ementalem za 190,- hovezi vyvar s tvrdou mrkvy za 70 a pod stolem ponozka. Salat mi nakone vyteklamovali (proto sva body ) uz sem vickrat nejdu.

Datum návštěvy: listopad 2018
1  Poděkujte uživateli martinvT3929QJ.
Recenzováno: 16. listopadu 2018

Utikejte ! Mela jsem rezervaci ; cekala jsem dlouho nez si me nekdo vsiml. Salat caesar priserny. Neco na panvi divne . Smazeny hermelin normalni brambory studene . Ucet hodili na stul. Zadny tacek desky nebo neco .....

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli Edita H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kolkovna Celnice, si také prohlíželi

Už jste navštívili Kolkovna Celnice? Sdílejte své zkušenosti!