“Skvělé místo”

Kuchyně: Italská
Vhodné pro: Obchodní schůzky, Rodiny s dětmi, Velké skupiny, Romantický
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Večeře, Snídaně, Rezervace
Okolí: Nové Město
Popis: Cicala Trattoria – píše se rok 1997 a v centru Prahy vzniká nevšední možnost poznat pravou italskou gastronomii vzkvétající pod taktovkou kulinářského mistra, jménem Aldo Cicala. Dnes je tomu dlouhých osmnáct let, během nichž si restaurant s rodinnou atmosférou vydobyl své renomé, získal věhlasná ocenění a přivítal řadu světově známých osobností. Tento úspěch pramení v prvé řadě z bohaté domácí italské kuchyně s důrazem na kvalitu tradičních surovin, která je servírována s velkou pečlivostí a především pod dohledem talentovaného šéfkuchaře, David Cicala. Odrazem dobré pověsti restaurace je rovněž srdečný a přátelský přístup obsluhy z řad rodinných příslušníků, kteří navodí tu správnou domácí atmosféru.
Recenzováno: 27. března 2017

Výborná domácí kuchyně, příjemné prostředí, velký výběr vín a skvělá obsluha a atmosféra. Vzhledem k vyšší návštěvnosti v čase večeří, doporučuji rezervaci.

Poděkujte uživateli Honza P.

Recenzováno: 18. února 2017

Velmi dobré, čerstvé suroviny, slušný výběr, obslužná střídavě vstřícná, podle momentálního obsazení.

Poděkujte uživateli iva377.
Recenzováno: 16. února 2017

V děsivě rušné Žitné ulici, ošuntělý vstup, ale dole v podzemí je to příjemné. Ovšem hned mě zpražilo nejedno sprosté slovo, které bylo zřetelně slyšitelným výstupem vzájemné komunikace dvoučlenné obsluhy; jo, to člověk hned dostane chuť... Vůbec to byla nekomfortní atmosféra, prostě oběd v půl druhé není vítán. Jídlo dražší, ale velmi dobré, velký výběr dezertů, slušná káva. Celkově: jednou a dost.

3  Poděkujte uživateli Jan G.
Recenzováno: 15. února 2017

Maximální spokojenost s rovní nejen restaurace, ale i kvalitou podávaných jídel a nápoj. Všude čistota a vstřícnost personálu.

2  Poděkujte uživateli Jiří P.
Recenzováno: 10. února 2017

První dojem z restaurace byl poněkud rozpačitý - po příchodu jsem si připadala skoro jako v Itálii, ale viděla jen spoustu prázdných stolů s bílými ubrusy a rezervačními lístky, hosté nikde. Druhý pohled odhalil kuchaře sedící v další místnosti u fotbalu, prázdné chlazené vitríny na šunku a sýry. Sám majitel mi vysvětlil, že musím do spodního patra, kde bylo naopak plno. Jídlo super, konečně jsem ochutnala těstoviny, které byly opravdu al dente, vyzkoušely jsme i předkrmy, taky stály za to. Na fotografiích na stěnách se majitel "chlubí", že do téhle restaurace chodí i hollywoodské hvězdy. Ani se jim nedivím. Těstoviny jsou sice dražší, ale ty, co jsme dostaly na stůl my, stály za každou korunu :).

1  Poděkujte uživateli Barbora B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cicala Trattoria, si také prohlíželi

Už jste navštívili Cicala Trattoria? Sdílejte své zkušenosti!