“Vždy skvělý zážitek”

Restaurace MINCOVNA
Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Popis: Jsme první česká restaurace na Staroměstském náměstí zaměřená převážně na tuzemskou klientelu. Nabízíme Vám výběr z těch nejlepších těžkých pokrmů v moderním pojetí, vyráběných převážně z domácích surovin, tankovou Plzeň a velký výběr z českých a moravských vín.
Recenzováno: 2. listopadu 2017

Místo v centru Prahy, s výhledem na Staroměstké náměstí to je naprosto úžasný zážitek. Skvělá obsluha, fantastické jídlo a samozřejmě pivo. Každý návštěva je pro nás nezapomenutelná událost. Oslavy nebo jen rychlý oběd, Mincovna nikdy nazklamala. Díky všem, kteří stáli u zrodu, všem kteří tvrdě a poctivě pracují v kuchyni či na placi, díky vedení, které neslevilo z nároků a udrželo kvalitu na nejvyšší úrovni. Naprosto skvělá restaurace!

Poděkujte uživateli JanaHadl.

Recenzováno: 1. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Když kvalitní česká jídla ze skvělých surovin, víc než příjemnou obsluhou, fantastickým kuchařem, na světové úrovni, v moderním prostředí, v nejhezčím místě v centru Prahy, tak doporučuji JEDINĚ tuto restauraci O domácím opečeném chlebu s kachní paštikou se mi ještě pár dnů zdálo a to byl jen začátek gastronomického zážitku. Nejsem pivař, ale 9 z 10 lidí u našeho stolu nešetřilo chválou a nebránili se dalším půllitrům. Restaurace Mincovna je nejlepší volba ať už máte hlad na oběd nebo chuť na večeři. Reprezentativní a opravdu skvělá.

Poděkujte uživateli DaraRolins.
Recenzováno: 28. října 2017 prostřednictvím mobilu

Tato restaurace opravdu plní to, co slibuje. V centru Prahy, ale zaměřená na domácí klientelu. Je to opravdu příjemná restaurace s nadprůměrně dobrými klasickými jídly. Líbí se mi, že servírování má úroveň, vzhled jídla taky, ale přitom jde o cenově dostupný podnik ze kterého nedýchá snobismus. Jelikož bývá často plno, naučili jsme se dělat rezervaci přes internet- tato služba je fakt super. Vidíte, ve kterých časech je ještě místo a zda se vůbec dostanete ke stolu.

Poděkujte uživateli David M.
Recenzováno: 24. září 2017 prostřednictvím mobilu

Byl jsem v pátek v centru na obědě v této restauraci. Mile jsem byl překvapen, výborné jídlo, rychlá obsluha, za mě pět hvězd, mohu doporučit

Poděkujte uživateli lukinecek.
Recenzováno: 27. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Srdcovka v centru Prahy, vždy bezvadné pivo a vynikající jídlo, velmi milý personál. Vždy sázka na jistotu

Poděkujte uživateli Martina V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace MINCOVNA, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace MINCOVNA? Sdílejte své zkušenosti!