“Dá se to”

Restaurace MINCOVNA
Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Popis: Jsme první česká restaurace na Staroměstském náměstí zaměřená převážně na tuzemskou klientelu. Nabízíme Vám výběr z těch nejlepších těžkých pokrmů v moderním pojetí, vyráběných převážně z domácích surovin, tankovou Plzeň a velký výběr z českých a moravských vín.
Recenzováno: 20. června 2018

Dobře tady vaří, nijak zvlášť mě to tady sice neohromilo ale ani jsem nebyla zklamaná, prostě takový průměr pro mě

Poděkujte uživateli Klára F.
Vlastimil U, Manažer v zařízení Restaurace MINCOVNA, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. června 2018

děkujeme za Vaši recenzi a doufáme, že když přijdete příště budete ještě více spokojena.

Přeji pěkný den
Vlastimil U.¨
Manager

Recenzováno: 2. dubna 2018

Pokud toužíte po pohodovém posezení u piva nebo dobrém obědu v centru Prahy, Mincovna je přesně to co hledáte. Nachází se přímo na "Staromáku", čili v centru Prahy.
Vybrat si můžete z obědového menu, které v době oběda nabízí klasické české pokrmy. Doporučuji guláš. Je výtečný. V kombinaci s pivem (nejsem pivař, podotýkám), a to alespoň malým, jde o zaručený zážitek. Restaurace ale nabízí samozřejmě daleko více.
Obsluha je přiměřeně rychlá a s profesionálním přístupem. Problém ale je, že tato restaurace bývá docela plná. Rezervace v době obědů dokonce není možná.... Není třeba se ale tohoto faktu děsit. Chvilička čekání, než vás obsluha usadí opravdu stojí za to. Doporučuji návštěvu.

Poděkujte uživateli Leonard-Adamec.
Vlastimil U, Manažer v zařízení Restaurace MINCOVNA, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. dubna 2018

Děkujeme za pochvalu a budeme se těšit na další návštěvy :-)

Recenzováno: 12. února 2018

Restaurace, kterou byste na Staromáku v Praze nečekali! Příjemný, vstřícný personál, skvělé jídlo, dezerty. Restaurace nepatří k levným, ale i vzhledem k místu, kde se nachází, není předražená. Pokud se chcete skvěle najíst v centru Prahy, můžu jen doporučit! Naprosté blaho je domácí vanilková zmrzlina s praženými ořechy a horkou čokoládou. Dokonalé!

2  Poděkujte uživateli Vendula B.
Recenzováno: 5. února 2018 prostřednictvím mobilu

O víkendu jsme s přítelkyni navštívily restauraci mincovna jídlo i pivko bylo excelentní servis taktéž dekejem radi se k vám vrátíme

1  Poděkujte uživateli bohumilr48.
Recenzováno: 26. ledna 2018

Pěkná,moderní pivnice s příjemným servisem,dobrou kuchyní a jak je v pivnicích zvykem,tak skvělou péčí o pivo,které je zde opravdu výtečné.

Poděkujte uživateli matejrezny.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace MINCOVNA, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace MINCOVNA? Sdílejte své zkušenosti!