“Trip”

Restaurace MINCOVNA
Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Popis: Jsme první česká restaurace na Staroměstském náměstí zaměřená převážně na tuzemskou klientelu. Nabízíme Vám výběr z těch nejlepších těžkých pokrmů v moderním pojetí, vyráběných převážně z domácích surovin, tankovou Plzeň a velký výběr z českých a moravských vín.
Recenzováno: 28. září 2018 prostřednictvím mobilu

Tatarský biftek teda dost hrůza, nechte klasiku klasikou a vyprdněte se na modernu. Bez chuti, a to nekořením, mastný, samá šlacha,chuť jen po cibuli. Topinky potřené morkem odporné. Ovoněná majonéza taky šlágr. Guláš bez chuti.
Výhodou je poloha, ale bohužel nevěřím, že se někdo vrací na jídlo. Personál příjemný.
Tak aspoň posílám foto pro lepší den .

Poděkujte uživateli PetraChelsea.
VlastimilU1, Manažer v zařízení Restaurace MINCOVNA, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. září 2018

děkujeme za Vaši recenzi a postřehy z naší restaurace.
Tatarský biftek i guláš u nás patří k oblíbeným jídlům, ale samozřejmě se se nedá trefit do chuti každého.
Vám to zřejmě nevyhovovalo,a proto Vás prosím o zpětnou reakci na místě, ať můžeme zareagovat.
Kolegyně se Vás min. 2 krát ptala a to při jídle a při placení jestli bylo vše v pořádku a vy jste odpověděli že ano.
Je nám líto, že jsme nemohli vše vyřešit na místě,a proto doufáme že si k nám ještě najdete cestu.
Vlastimil U.
Manager

Recenzováno: 22. září 2018

Tour de Beer po Praze. Už u vstupu jsme upozornili že jdem "jen na jedno". Posadili nás na bar což nám nevadilo. Odkud nás ale posléze vyhnali že jim překážíme..??
Jak vaří nevíme. Přisli jsme jen na "jedno". Ale podruhý už nepříjdem.

Poděkujte uživateli BV b.
VlastimilU1, Manažer v zařízení Restaurace MINCOVNA, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. září 2018

Děkuji ze recenzi a rád bych poupravil, co jste napsal .
Byl jsem u toho a jednalo se o sobotní večer, kdy jste přišli asi v 7 lidech kolem po sedmé hodině večer, kdy začínají večeře, chodí rezervace a je vlastně nejvíce práce.. Neměl jsem problém, že jdete na pivo a Vám nevadilo, že budete ,,na stojáka" u baru, vzhledem k obsazenosti restaurace. Nejsem si vědom už poté žádného konfliktu, protože jsem měl dost práce a pak vím že jste najednou platili, také u mě a odešli jste od nedopitých sklenic. Když jsem se ptal výčepního, co se stalo, bylo mi jím odpovězeno, že Vás požádal aby jste se kousek posunuli, neboť jste stáli v místech, kde personál odkládá prázdné půllitry, načež jste se urazil, šel zaplatit a odešli jste. Pokud vím, byli jste na omezený prostor upozorněni a ještě jsem Vám říkal, že zde potřebujeme zachovat uličku, kvůli průchodu nových hostů a obsluhujícího personálu s čímž jste také neměli problém. Ještě jsem zaregistroval, že si z toho děláte srandu, že stojíte vedle sebe. Takže Vás nikdo nevyháněl, jak tvrdíte, jen Vás výčepní požádal, aby jste se posunuli tak, abychom se mohli věnovat své práci.
Jsem přesvědčen, že šlo vše vyřešit elegantnějším způsobem.
Martin, manager restaurace.

Recenzováno: 20. června 2018

Dobře tady vaří, nijak zvlášť mě to tady sice neohromilo ale ani jsem nebyla zklamaná, prostě takový průměr pro mě

Poděkujte uživateli Klára F.
Vlastimil U, Manažer v zařízení Restaurace MINCOVNA, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. června 2018

děkujeme za Vaši recenzi a doufáme, že když přijdete příště budete ještě více spokojena.

Přeji pěkný den
Vlastimil U.¨
Manager

Recenzováno: 2. dubna 2018

Pokud toužíte po pohodovém posezení u piva nebo dobrém obědu v centru Prahy, Mincovna je přesně to co hledáte. Nachází se přímo na "Staromáku", čili v centru Prahy.
Vybrat si můžete z obědového menu, které v době oběda nabízí klasické české pokrmy. Doporučuji guláš. Je výtečný. V kombinaci s pivem (nejsem pivař, podotýkám), a to alespoň malým, jde o zaručený zážitek. Restaurace ale nabízí samozřejmě daleko více.
Obsluha je přiměřeně rychlá a s profesionálním přístupem. Problém ale je, že tato restaurace bývá docela plná. Rezervace v době obědů dokonce není možná.... Není třeba se ale tohoto faktu děsit. Chvilička čekání, než vás obsluha usadí opravdu stojí za to. Doporučuji návštěvu.

Poděkujte uživateli Leonard-Adamec.
Vlastimil U, Manažer v zařízení Restaurace MINCOVNA, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. dubna 2018

Děkujeme za pochvalu a budeme se těšit na další návštěvy :-)

Recenzováno: 12. února 2018

Restaurace, kterou byste na Staromáku v Praze nečekali! Příjemný, vstřícný personál, skvělé jídlo, dezerty. Restaurace nepatří k levným, ale i vzhledem k místu, kde se nachází, není předražená. Pokud se chcete skvěle najíst v centru Prahy, můžu jen doporučit! Naprosté blaho je domácí vanilková zmrzlina s praženými ořechy a horkou čokoládou. Dokonalé!

2  Poděkujte uživateli Vendula B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace MINCOVNA, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace MINCOVNA? Sdílejte své zkušenosti!