“Chuťově jedna z nej asisjských restaurací, co sem kdy byl....”
Recenze Gao Den

Gao Den
Kuchyně: Asijská, Vietnamská
Recenzováno: 22. května 2018

Prijemny prostredi, obsluha, místo mimo centrum a výborný jídlo! Urcite se zase do GaoDen vratim...doporucuju!

Poděkujte uživateli Akira A.

Recenzováno: 30. března 2018

Restaurace si díky kladným recenzím v médiích nemůže stěžovat na nedostatek hostů. V lokalitě, kde nečekáte podobnou restauraci, nabízí příjemné, nové, stylové prostředí. Vybrali jsme si polévku, tři různá jídla a domácí limonády. Jídla odpovídala ceně, Bun Bo Nam Bo slušné, ale chyběl mu asijský šmrnc, stejně jako polévce z denní nabídky. Krevety byly výtečné, podobně jako Bo Mong Co. Limonády perfektní. Nejlepší dojem tedy dělá prostředí, nad průměrem jsou i pokrmy, výtku mám k servisu. V podobné restauraci čekám komunikativní a vstřícný personál. Zarazila mě také zamítavá odpověď na požadavek slečny na záměnu nudlí za rýži (v Bun Tom). Pochopím, když šéfkuchaři do konceptu nezapadají hranolky, ale podobná záměna by ho snad nemusela iritovat tolik, že ji odmítá. Hostu bych doporučil vhodnou přílohu, ale s doporučením ať si každý naloží, jak uzná za vhodné sám.

Poděkujte uživateli zuba2016.
Recenzováno: 27. března 2018

Nejsem vyloženě milovník asijské kuchyně, ale zde mi chutnalo vždy. Pestrá a chutná jídla, na která se člověk těší už při pohledu. Byl jsem zde převážně přes oběd, takže jídla byla z týdenní nabídky, jen dvakrát jsem byl později odpoledne a dával jsem si Pho Bo - vynikající. Z týdenní nabídky jsem měl Pad Thai a Bo Xao Nam. Po jídle jsem zkusil i vietnamskou kávu s kondenzovaným mlékem, která mně osobně chutnala. Celkový dojem mi kazí jen obsluha, která někdy trochu vázla. V jednu chvíli se Vám nikdo 10 minut nevěnuje a jen co si u někoho objednáte, je u Vás za chvilku další kolega s dotazem, co si dáte. Jinak jsou ale celkem usměvaví a příjemní. Celkem za 4 z 5.

Poděkujte uživateli lkrupka.
Recenzováno: 22. března 2018

Tak vážení tohle je opravdu pecka. Všechno co si dáte je prostě super. Skvěle vyvážené chutě u každého chodu, který jsme měli. Ten kluk co šéfuje kuchyni fakt ví o čem to je! Interiér je taková rychlovka, ale to je tady úplně jedno, když začnete tady jíst nechcete nikdy přestat.

Poděkujte uživateli koudelova.
Recenzováno: 18. března 2018

Autentická vietnamská jídla. Nádherné prostředí, skvělý obsluha. Všichni jsme si pochutnali od předkrmu, přes hlavní jídlo po dezert. Určitě si návštěvu v budoucnu rádi zopakujeme.

Poděkujte uživateli Petr B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Gao Den, si také prohlíželi

Už jste navštívili Gao Den? Sdílejte své zkušenosti!