Getaway Prague - The real-life exit game
Č. 23 z 352 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Hra: Vězení

Velice dobře zpracovaná úniková hra. Úkoly nebyly ani příliš jednoduché, ani příliš složité... přečíst další informace

Recenzováno: 11. března 2020
Eschner005
Kraluv Dvur, Česká republika
Krásný zážitek

Únikovku jsem dostala jako narozeninový dárek a vyrazili jsme s přáteli. Byla jsem poprvé na... přečíst další informace

Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.

Recenzováno: 18. února 2020
irenka2016
Liberec Region, Czech Republic

Datum zážitku: březen 2015
Robert D, Owner v zařízení Getaway Prague - The real-life exit game, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. prosince 2016

Recenzováno: 30. března 2015

Recenzováno: 30. března 2015