“Úžasný zážitek. Naprosto dokonalé. Doporučuji.”

Getaway Prague - The real-life exit game
Č. 22 z 304 Zábava a hry v Praze
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Užitečné informace: Aktivity pro starší děti, Uzamykací skříňky / úložný prostor, Schody/výtahy
Recenzováno: 17. prosince 2015

Perfektní atomsféra a prostředí. Velmi příjemná a vstřícná obsluha. Skvělý zážitek, který rozhodně doporučuji všem. Velká spojokojenost a poděkování.

Datum zážitku: prosinec 2015
Poděkujte uživateli Radek K.

Recenzováno: 5. července 2015

s kamarady jsme museli uprchnout z vezeni a najit plany k ponorce. :) super vec, rozhodne kazdemu doporucuji, nebudete se nudit.

Datum zážitku: říjen 2014
Poděkujte uživateli Peter_Dvorak.
Recenzováno: 31. března 2015

Parádní atmosféra, skvělá hra. Je třeba dbát na druhýho v tímu, jen tak se dostanete ven. Je to nejlepší teambuilding co jsem kdysi zažila :)

Poděkujte uživateli VKristina.
Recenzováno: 26. března 2015

Naprosto zábavné a příjemné strávení "hodinky" hledáním, luštěním, skládáním atd. Hra je dobře promyšlená tak, aby opravdu bylo možné během hodiny se dostat ven. Je to pro všechny věkové kategorie. Navíc hře dodává "opravdovost" i samotný vstup do prostorů, kde se vše odehrává. Ideální pro rozjetí mozku, který je unaven počítači v práci nebo u některých i doma. Cena přijatelná.

Datum zážitku: březen 2015
1  Poděkujte uživateli Simona T.
Recenzováno: 23. března 2015

Aneb asi jeden z mála způsobů, jak dostat gamery od jejich PC-) Parádní atmosféra, těšit se začnete už ve chvíli, kdy jdete po prvních schodech dolů a začínáte tušit, jak hluboko vlastně budete. Skvěle využitý starý kryt civilní ochrany, víc se prozradit nedá-)

Poděkujte uživateli Misuless.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Getaway Prague - The real-life exit game, si také prohlíželi

Už jste navštívili Getaway Prague - The real-life exit game? Sdílejte své zkušenosti!