“Navsteva s detmi”

Č. 23 z 269 Zábava a hry v Praze
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Užitečné informace: Uzamykací skříňky / úložný prostor, Schody/výtahy, Aktivity pro starší děti
Recenzováno: 11. května 2016

Minuly tyden jsem GETAWAY navstivil se svymi syny (12 a 14 let). Hrali jsme hru Vezeni. Zpocatku jsem mel obavy, ale hra nas po chvili vtahla do deje. Prostory jsou velmi zajimave, obsluha vstricna, takze urcite prijdeme i na MIsto cinu!

Poděkujte uživateli vitvogner.

Recenzováno: 23. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

První zkušenost a musím přiznat že zcela určitě nebude poslední :)
Moc příjemná zábava s rodinou a maminka byla moc spokojená, dokonce pár minut poté už začínala plánovat další výlet a další úniky.
Prostředí naprosto super a stejně tak i příjemná obsluha...ale nejlepší pocit když se otevřeli dveře.

Poděkujte uživateli Lukas P.
Recenzováno: 20. ledna 2016 prostřednictvím mobilu

Jedna z nejlepsich unikovych her v praze, zatim jedina u ktere nam reseni trvalo dele nez pul hodiny. Clovek pri hledani cesty ven musi resit jak logicke tak prakticke hadanky a hleda i klice takze zabava je ruznoroda.

Poděkujte uživateli Jitka K.
Recenzováno: 17. prosince 2015

Perfektní atomsféra a prostředí. Velmi příjemná a vstřícná obsluha. Skvělý zážitek, který rozhodně doporučuji všem. Velká spojokojenost a poděkování.

Poděkujte uživateli Radek K.
Recenzováno: 5. července 2015

s kamarady jsme museli uprchnout z vezeni a najit plany k ponorce. :) super vec, rozhodne kazdemu doporucuji, nebudete se nudit.

Poděkujte uživateli Peter_Dvorak.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Getaway Prague, si také prohlíželi

Už jste navštívili Getaway Prague? Sdílejte své zkušenosti!