“Recenze únikové hry”

Č. 22 z 304 Zábava a hry v Praze
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Užitečné informace: Uzamykací skříňky / úložný prostor, Schody/výtahy, Aktivity pro starší děti
Recenzováno: 14. června 2016

Absolvoval jsem zde v rozpětí roku obě dvě místnosti. Osobně bych o něco výš stavěl vězení - Přestože jsou na místě činu velmi zajímavé mechanismy hádanek a rébusů, nefungovali úplně přesně tak jak by měli, což ve finále trochu kazilo hru (dá se shrnout pod pojem "technické potíže"). Nicméně návštěva proběhla na samém začátku místnosti takže předpokládám, že teď už je vše vyřešeno a běhá to jako po másle.

Ale vězení doporučuju. Fakt dobrý. Moje první únikovka v životě a dokonale mě vtáhla do světa tohoto fenoménu.

Datum zážitku: prosinec 2015
1  Poděkujte uživateli Michael D.

Recenzováno: 11. června 2016 prostřednictvím mobilu

Asi před rokem jsme byli na hre vězení a nemohli jsme se dočkat dalsi unikove hry. Jsme nadšeni jak hrou tak pristupem personálu. Hra nas vtahla od prvni minuty a my patrali a patrali jestli dopadneme vraha. Sice jsme byli kousek pres limit, ale s pomoci jsme se dopatrali a mame velkou radost. Pocit kdy se vam dvere otevrou je k nezaplacení. Vrele doporucujeme!

Datum zážitku: červen 2016
Poděkujte uživateli fabiatinkaf.
Recenzováno: 11. května 2016

Minuly tyden jsem GETAWAY navstivil se svymi syny (12 a 14 let). Hrali jsme hru Vezeni. Zpocatku jsem mel obavy, ale hra nas po chvili vtahla do deje. Prostory jsou velmi zajimave, obsluha vstricna, takze urcite prijdeme i na MIsto cinu!

Datum zážitku: květen 2016
Poděkujte uživateli vitvogner.
Recenzováno: 23. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

První zkušenost a musím přiznat že zcela určitě nebude poslední :)
Moc příjemná zábava s rodinou a maminka byla moc spokojená, dokonce pár minut poté už začínala plánovat další výlet a další úniky.
Prostředí naprosto super a stejně tak i příjemná obsluha...ale nejlepší pocit když se otevřeli dveře.

Datum zážitku: duben 2016
Poděkujte uživateli 225lukasp.
Recenzováno: 20. ledna 2016 prostřednictvím mobilu

Jedna z nejlepsich unikovych her v praze, zatim jedina u ktere nam reseni trvalo dele nez pul hodiny. Clovek pri hledani cesty ven musi resit jak logicke tak prakticke hadanky a hleda i klice takze zabava je ruznoroda.

Datum zážitku: březen 2015
Poděkujte uživateli 771jitkav.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Getaway Prague - The real-life exit game, si také prohlíželi

Už jste navštívili Getaway Prague - The real-life exit game? Sdílejte své zkušenosti!