“Moje první únikovka”

Č. 23 z 269 Zábava a hry v Praze
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Užitečné informace: Uzamykací skříňky / úložný prostor, Schody/výtahy, Aktivity pro starší děti
Recenzováno: 30. ledna 2017

Tohle byla moje první únikovka, takže jsme platili nováčkovskou daň a prošli si mimo jiné pořádným zásekem. Zpětně ji hodnotím moc dobře, neztratí se mezi těmi lepšími, které jsme hráli, byla velmi zábavná a vzbudila v nás nadšení pro tyhle hry, za což jí i milé obsluze patří velké díky:-)!

Poděkujte uživateli Jan S.

Recenzováno: 24. října 2016

Díky getaway jsem se zamilovala do světa únikových her a na tyhle hry mám nejlepší zpomínky. Co k tomu dodat? :) Běžte si zahrát za tajní agenti nebo detektivy, určite nebudete zklamaní!

Poděkujte uživateli Erika V.
Robert D, Owner v zařízení Getaway Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. října 2016

Thank you Erika,

It was a very special evening to meet you and your friends, we hope you will soon enjoy other rooms as well!

Regards,
Robert

Recenzováno: 19. září 2016 prostřednictvím mobilu

Dekujeme za zajimavy zazitek. Obsluha byla mila, prostredi zajimave a hra zabavna, takze uz se tesime na navstevu Vasi druhe hry!

Poděkujte uživateli beforehand1.
Recenzováno: 14. června 2016

Absolvoval jsem zde v rozpětí roku obě dvě místnosti. Osobně bych o něco výš stavěl vězení - Přestože jsou na místě činu velmi zajímavé mechanismy hádanek a rébusů, nefungovali úplně přesně tak jak by měli, což ve finále trochu kazilo hru (dá se shrnout pod pojem "technické potíže"). Nicméně návštěva proběhla na samém začátku místnosti takže předpokládám, že teď už je vše vyřešeno a běhá to jako po másle.

Ale vězení doporučuju. Fakt dobrý. Moje první únikovka v životě a dokonale mě vtáhla do světa tohoto fenoménu.

1  Poděkujte uživateli Michael D.
Recenzováno: 11. června 2016 prostřednictvím mobilu

Asi před rokem jsme byli na hre vězení a nemohli jsme se dočkat dalsi unikove hry. Jsme nadšeni jak hrou tak pristupem personálu. Hra nas vtahla od prvni minuty a my patrali a patrali jestli dopadneme vraha. Sice jsme byli kousek pres limit, ale s pomoci jsme se dopatrali a mame velkou radost. Pocit kdy se vam dvere otevrou je k nezaplacení. Vrele doporucujeme!

Poděkujte uživateli Fabiatinka F.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Getaway Prague, si také prohlíželi

Už jste navštívili Getaway Prague? Sdílejte své zkušenosti!