“Za mě ne”

Týnská literární kavárna
Č. 1 221 z 5 664 Restaurace v Praze
Kuchyně: Kavárna
Recenzováno: 9. ledna 2017

Průměrná kavárna. Líbí se mi, jak je schovaná. Prostředí už mi ale nic neříká, dvorek je s prominutim ošklivý a domácí limonáda byla docela děs. Obsluha na mě taky nijak extra mile nezapůsobila. V centru najdete mnohem příjemnější kavárny, řekla bych...

Poděkujte uživateli elenamgii.

Recenzováno: 17. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Podnik je trochu utajeny, nema ani vyvesni stit. Ale pokud clovek vejde dovnitr, urcite bude spokojen. Nekzracke prostredi, bohata nabidka napoju vcetne piva Bernard a pohodove prostredi. Okolo mnoho knih k volnemu cteni. Obsluha v klidu a pohode se vsem venuje. Je tu krasne.

Poděkujte uživateli Vlaxdimir.
Recenzováno: 10. května 2016

Týnská literární kavárna je ideální místo pro setkání jak pracovní, tak i s přáteli. Stranou hlavního turistického proudu, je možno téměř vždy najít místo, v teplých dnech se dá posedět i ve vnitřním dvorku. Kavárna nabízí dobrou kávu a množství různých nápojů pro ty, kdo neupřednostňují kávu. V kavárně se často konají různé kulturní akce, sama jsem tam jednou uspořádala tiskovou konferenci spojenou s malým pohoštěním. Vřele doporučuji pro různá neformální setkání.

Poděkujte uživateli Magdalena K.
Recenzováno: 29. prosince 2015

Týnská kavárna je skvělé místo na neformální setkání s přáteli či pracovní schůzku. Velice příjemné prostředí včetně personálu. A hodí se krásně díky dostupnosti, ve starém centru Prahy i při procházkách.

Poděkujte uživateli Zuzana V.
Recenzováno: 29. června 2015

Neformální kavárna pro studenty a intelektuály, tak na mě působí ta Týnská. Je to na perfektním místě v centru Prahy, zároveň dost ukryté na to, aby se to stalo turistickým centrem. V kavárně se občas konají minikoncerty a jiné kulturní akce, takže si na komorním místě můžete v klidu přečíst knihu nebo za zvuku příjemné hudby posedět s kamarády.

Poděkujte uživateli MarieTlaskalova.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Týnská literární kavárna, si také prohlíželi

Už jste navštívili Týnská literární kavárna? Sdílejte své zkušenosti!