“Geniální brownies”

Kuchyně: Kavárna
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: 30. září 2018 prostřednictvím mobilu

Mezi srnkami je skvělá kavarna, s velmi milou obsluhou. S přítelem jsme zde byli na brunch a velmi jsme si pochutnali na zapecenem kastanovem chlebu s pestem a sazenem vejci se salatem a slaninou. Jako sladkou tecku jsme si dali naprosto uzasne brownies, které velmi doporucuji. Kava je zde take velmi dobra,sikovné servírky vám vykouzli temer umelecka dila z peny.

Poděkujte uživateli Maroš B.

Recenzováno: 24. září 2018

Příjemná kavárna s milou obsluhou a dobrým kafem i zákuzky v centru Prahy. Byla jsem tu s kamarádkou, a určitě to nebylo naposledy

Poděkujte uživateli makrelkaoppo.
Recenzováno: 10. září 2018 prostřednictvím mobilu

Příjemná obsluha, dobré pití a dokonce i něco k zakousnutí. Kousíček od Náměstí Míru, co víc si přát ;)

Poděkujte uživateli vg64564656.
Recenzováno: 26. července 2018

s restaurací mám dobrou zkušenost, jídlo tady mají skvělé zároveň s příjemnou obsluhou jim to tvoří ideálku

Poděkujte uživateli viktorieholisova.
Recenzováno: 8. července 2018 prostřednictvím mobilu

Evidentně stejný nápad jako my mělo hodně lidí a tak jsme i chvíli čekali, než se uvolní místo. Bylo narváno, ale holky co obsluhovali makali o 106 a moc milé přesto všechno byly. Než nám donesli, co jsme objednali, tak to chvíli trvalo, ale to jídlo a pití bylo úžásné, stojí to za to opravdu. Paráda... Dlouho jsem takto se snídaní nebyl spokojený.

Poděkujte uživateli Q1137OTtom_p.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Mezi srnky, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Mezi srnky? Sdílejte své zkušenosti!